Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

work&travel agencije u Srbiji

Dodan: 04.12.06 @23:36:03

anchy

Gost

0 0

pozdrav

zanima me zna li netko dobru agenciju za work and travel USA u Srbiji (osim karavantravel)?

Mogu li Srbi preko hrvatskog CCUSA u Ameriku?

hvala!

vjeran

Gost

0 0

pitaj bubu za savjet na "zaobilazak agencija". on/ona ti sve zna. i putuje puno pa je pun/a savjeta

M.

Gost

0 0

Bok,

mi smo bas pred nekih mjesec dana stigli iz USA, uglavnom,tamo smo bili jedini work& travel koji su bili preko CCUSA. Skompali smo se sa Srbima i Makedoncima, oni su svi isli preko agencije koja se zove InterExhange, cak nitko od njih nije ni cuo za CCUSA pa pretpostavljam da oni drze nekakav nazovi monopol u Srbiji i ostalim drzavama ExYU.Ali koliko znam cijena se krece otprilike oko iste svote, bar po onom sto sam od njih cula... Sretno:)

c

Gost

0 0

sve su iste svote. pitao i zvao. sve je to tu negdje, plus minus

K.

Gost

0 0

Bok, ja sam isto bila preko InterExhange prije 3 godine, a papire su mi sredili u Zagrebu: Hrvatski ferijalni i hostelski savez, Dezmanov prolaz 9 (nasuprot Vlaske, prema Ilici). Bez problema smo dobili vizu-samo kazes da ides provesti nezaboravno ljeto, upoznati ljude, usavrsiti jezik i to je sva mudrost. Bilo je fenomenalno, 2 dana u New Yorku ukljuceno u cijenu u hotelu New Yorker-centar Manhattna(u njemu je zivio i umro Nikola Tesla). Odlicnog poslodavca smo imali, smjestaj, prijevoz, sve...Probajte se ljudi raspitati tamo. Sretno!

K.

Gost

0 0

odite na www.hfhs.hr radni kampovi (s lijeve strane) i izbacit ce vam van program, a najbolje otici ili nazvati i pitati...

CROATINA

Gost

0 0

ne možeš očito, jer SRBIJA NIJE VIŠE U SKLOPU HRVATSKE!!!!!!!!!

srbin

Gost

0 0

ej evo ja ti kao pravi srbin govorin da ne možeš da ideš-ja sam pitao i neće da daju!

..

Gost

0 0

ja sam razgovarala s ljudima iz karavantravela i rekli su mi da se moze ici s njima

5

Gost

0 0

anchy, pitaj u CCUSA. oni ce ti rec

s

Gost

0 0

imas www.mystarway.com mislim da mogu cak i ljudi iz Hrvatske da idu preko ove agencije (za Bosnu i Makedoniju znam 100%) imas i Ayusa i jos jedno 50 agencija :D

vlado

Gost

0 0

skyway,egida,what us.odi pa vidi
UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90