Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

zaobilazak agencije...

Dodan: 03.12.06 @19:52:13

b..

Gost

0 0

Cuj,inteligentna curo ja sam musko(sto mozes vidjet iz teksta)..a nadalje nije na tebi da sudis kad ja trebam ili ne zvati...a s time sam htio reci nesto sto ocito ti nisi sposobna razumjeti.

Stvarno mi nije namjera odgovarati na neinteligentne stvari koje se pisu ovdje..

Ja sam postavio jednostavno pitanje...na koje neki ljudi vide neke svoje frustracije i pocinju pisat gluposti.

A da znam kako mogu dobit (izuzev preko CCUSA)J1..nebi postavio to pitanje ovdje...pa sam mislio mozda ima netko nekakvih osobnih iskustava pa da napise....ali ocito sam se precijnio.

Ivana

Gost

0 0

cuj prijatelju, ako vec kazes da si musko, skrolaj na svoju poruku od

05. 12. 2006 @10:32:58 pa obrati paznju na "rekla" u tekstu...a sto se tice tvog pitanja da trazis kako dobiti J1 vizu, u istoj si poruci napisaO da znas masu ekipe koja je dobila istu vrstu vize preko agencija van Hrvatske... najbolje da ti kontaktiras State Department i nek ti odobre da otvoris vlastitu agenciju pa cemo svi mi preko tebe besplatno u Ameriku posto si ti jako dobar pa neces naplacivati proviziju i sve znas!!

kokica

Gost

0 0

A ti si kao neka nadvrsta "koja raja"...od ovakvih negativaca koji se tu pojavljuju s nadom da tema "iscuri" ljudima kao meni dode slabo istog trena. Buduci da se vjerojatno nikada nisi maknuo/la iz svog sela, to isto savjetujes drugima. Ociti primjer zavisti na djelu....kakoniska strast. Ako ti se ne svida tema i ono sto ljudi imaju za reci-zaobidi ovaj formu u sirokom luku, vjerujem da cemo ti svi biti beskrajno zahvalni. Od takvih malogradana nikome nikakav savjet nece biti koristan....svoje frustracije ispucavaj drugdje, mi ostali smo ovdje da razmjenjujemo informacije, na krivom si mjestu draga/dragi isfrustrirani covjece.

b..

Gost

0 0

Draga moja Ivana,sada kad znas razliku između spolova..jos samo trebas razliku između imena,..jer vidi:moje ime ..."b.."...a ovo sto si ti navela je .."buba"....a sve i da neznas razliku između imena..procitaj ovo kaj sam ja pisao i "buba"..pa bi trebala zakljucit da su to dvije razlicite osobe..tj imena..koja pisu sasvim razlicito!

Pretpostavljam da nisi pricitala...(a o necmu o cemu nemas dovoljno informacija ili nisi citala sve na forumu,molim te nemoj stavljati svoje glupe izjave) ali ako jesi onda se trebas malo zapitati...

cher

Gost

0 0

ja mislim da su cijene u ccusa sasvim ok, npr moji cimeri iz poljske su bili platili 3000 dolara za program u njihovoj agenciji..zato i jesu radili ko crnci cijelo ljeto da vrate starcima pare...a ja u to vrijeme trosila, putovala i zabavljala se...

dariuss

Gost

0 0

da li postoji kakvih podataka za rad u skijalištu tijekom ski sezone

dario

Gost

0 0

ja sam vec drugi put preko ccusa u americi, i stvarno samo za vizu 600E je preskupo! Tako da bi se mozda moglo otici u ambasadu vec sad sa pismom preporuke od poslodavca, jer mislim ako odbiju vizu da se mora cekati nekoliko mjeseci dok se ne trazi nova! A onda za ostalo lako!
UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90