Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

CCUSA programi

Dodan: 13.11.06 @15:38:37

petra i iva

Gost

0 0

mi smo bile na ovom predavanju od ccusa u zagrebu. i nama je to full ok. vise ovaj program za kamp nego work.

zanima nas ako je jos neko bio i ako mu je bilo ok. thx

irena

Gost

0 0

a kad je bio taj sastanak i gdje točno u zagrebu?ja sam planirala ići na ovaj 30.11.u jurišićevoj.Šta su sve govorili za te kampove?

iva

Gost

0 0

ej cao. uvijek ti je u europskom domu u jurisicevoj. kampovi zvuce super, ali je rulja nezainteresirana pa ih stalno pitaju o weusi i parama.

super je u kampu ali moras ici sama, bez fredova/frendica

irena

Gost

0 0

jel planiraš ti ići ove godine?jel znaš možda nekog tko je bio u kampu sam?ja bi rado išla,al nemam frendicu koja bi išla jer to dosta i košta.al na kraju krajeva upoznaš tamo ljude,valjda će biti i nekoga ih Hrvatske

iva

Gost

0 0

u kampu NEMA i NECE biti nikoga iz RH. u kamp idu individualci koji zele upoznati nove ljude, a ne ici u ameriku se druziti sa hrvatima.

odi im na sastanak pa ces saznati sve.

iva

Gost

0 0

ne kosta bejbe, 550 eura ukljucuje i avio kartu. inace je samo avion 400...

Bubi

Gost

0 0

Ja sam bila preko CCusa Prije nekoligo godina ali na work and travel, ne na kampu.. tako da ne znam detalje toga. Ima nekih stvari oko organizacije koje mi se nikako nisu svidjale pa sam se poslje javila BHV Education-u koji imaju bolje orgaizirane programe

lidija

Gost

0 0

organizacija na we je sasvim ok. ja sam bila dva ljeta zaredom prije tri godine, i stvarno, ali stvarno nemam nikakvih zamjerki. ako se već odlučiš na tako nešto onda se malo i sam moraš potruditi i snaći u novonastalim situacijama. inače, kosa mi se dizala na glavi od onih koji su svako mali zvali ured u HR i nešto rpigovarali. takvima je bolje da ni ne idu!!??
UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90