Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

put u Australiju

Dodan: 12.11.06 @20:03:13

konka

Gost

0 0

da li možda netko ima u planu put u Australiju, tj.Sydney? ili postoji netko iz Australije tko ovo čita i bio bi toliko ljubazan da mi iziđe u susret i da ga zamolim da mi pošalje garantno pismo da neću tamo ostati? htjela bih tamo otputovati,a nažalost nemam nikog tamo da mi pošalje garantno pismo, pa da mi tako olakša dobivanje vize...ili ima netko tko bi htio tamo otić, a ima nekog već u Australiji?

vesna

Gost

0 0

ajme stara moja, pa ne mislis valjda da ce ti neko poslati garantno pismo jer ga lijepo molis???

da je tome tako, vec bi svi iselili odavde. pa ko ceti dati garantno pismo a pisala si na sta forum.

o moj boze

konka

Gost

0 0

pa da, zašto ne? ljudi se snalaze na svakojake načine ako nešto žele. najlakše je odustati, a puno teže postići nešto.

odprije

Gost

0 0

apsolutno se slazem ovo za snalazenje. ali bas da ce ti neko samo tako poslati garantno pismo preko jednog foruma.. i to iz australije...

veliki VELIKI broj ljudi bi u emigraciju u OZ, ali sigurno ne idu na shemu daj nek mi neko posalje pismo.

ides krivim putem. takvo sto mozda da trazis za albaniju ili kongo, ali australiju!!!!

Tanja

Gost

0 0

Bok ja zivim u Londonu i imam dva dobra prijatelja iz Australije.Jedan je sada u Melbournu a cura je ovdje u Londonu.Vraca se u AUS u 2mj slijedece godine. Ne zelim ti stvarati nadu ali mogu ih pitati.....prvo moram znati kakvo pismo imigracija zeli.npr.garantno pismo,dali imigracija provjerava ako ti stvarno poznajes tu osobu,ako da moras se suociti s time da imigrac moze stvarati velike probleme....osobi u AUS a i tebi....

konka

Gost

0 0

bok Tanja, no hvala Bogu da je netko shvatio da sam normalna cura i da ne tražim ne znam što... Nisam nikoga ubila, pa valjda nitko neće ni mene, makar je i meni jasno da postoji svašta na ovom svijetu i da čovjek mora biti oprezan. jednostvano mi je želja otić živjet i radit u Australiju (u potrazi za boljim životom), no pošto nemam nikog tamo, problem mi predstavlja garantno pismo kao i neki poslodavac preko kojeg bi tamo imala osiguran posao...sve to bi mi olakšalo dobivanje vize...e sad, danas nisam stigla, al ću se sutra točno sve informirati, pa ti javim. Jedino što mislim jest to da mi tvoji prijatelji neće moć pomoć jer meni treba netko iz Sydneya...ili to nije važno? ne znam ni sama...hvala ti na razumijevanju i pomoći...btw. što kažu tvoji prijatelji, kakav je život u Australiji? Jel teško dobiti posao?

konka

Gost

0 0

"Odprije"-a u čemu je razlika dal tražim za Albaniju ili Kongo? mislim da ti je to sve isto...

vlado

Gost

0 0

isusa mu boga ona nezna da li joj je isto da li je melbourne ili sidney!!!! to je sve u istoj zemlji!

daj se malo informiraj stara. joj sramote

ne bi ti vizu za temisvar dao a ne za oz

konka

Gost

0 0

ajde molim te Vlado odjebi. ako nemaš šta pametno za reći, onda se makni odavde. nisam toliko glupa da ne znam gdje je Sydney, a gdje je koji drugi grad u Australiji. Ali ako se radi o provjeravanju ljudi koji ti daju garantno pismo, onda mislim da su takve stvari bitne. prije svega zato jer ne želim ni sebi, a ni nikome drugome stvarat probleme. Molim te da me ubuduće zaobilaziš na ovom forumu.

stelaa

Gost

0 0

Caos Zanima me ako je neko do sada putova u AUS, Perth mozda..da mi kaze kako, di, sta jeftinije proc sa kartom. Iskljucivo me zanima osobno iskustvo, linkova imam na pretek ;-P kiss

stelaa

Gost

0 0

Caos Zanima me ako je neko do sada putova u AUS, Perth mozda..da mi kaze kako, di, sta jeftinije proc sa kartom. Iskljucivo me zanima osobno iskustvo, linkova imam na pretek ;-P kiss

stelaa

Gost

0 0

CAOS! zanima me iskljucivo osobno iskustvo(Linkova imam na pretek...;-P) nekoga ko je letio u AUS(Perth maybeee?!)Znaci cijene karata.. di, sta, kako najjeftinije proc... kissek

nin

Gost

0 0

ja

nin

Gost

0 0

Ja uopce ne vidim sto je cura lose napravila. Upravo se na ovaj nacin i dolazi do adekvatnih ljudi koji ti mogu pomoći. I ako je pitanje možda na prvi mah malo mutavo, očigledno je da je već došla do dosta važnih informacija. No, samo vi serite ako vam je to takav gušt ;) Ja idem u aussie 04.12. na 6 mjeseci. držvaljanka sam novog zelanda i možda bih ti od tamo mogla pomoći. S time da ću ja živjeti i raditi u Brisbaneu. Možda bi bilo dobro da se obratiš hrvatskom klubu u Sydneyu, možda ti tamo netko može pomoći..

konka

Gost

0 0

Nin, HVALA TI! samo ću to reći, hvala ti što si jedina skužila što mi je u glavi...i da, raspolažem skoro sa svim važnim informacijama koje mi trebaju...ako želiš, javi mi se na mail adresu konkaa@net.hr

konka

Gost

0 0

a i ovi koji seru, nek seru kad očigledno nisu otišli dalje od kućnog praga, pa nezadovoljni svojim statusom, kućnim budžetom i ostalim pizdarijama, iz njih progovaraju njihovi kompleksi. ne zamaram se time...jer takve ni ne želim u svom videokrugu. i dobro si rekla, ako se o takvim stvarima ne razgovara na ovakvim forumima onda ne znam gdje se razgovara.

mcgregor ian

Gost

0 0

come to my place only girls, we can make love in my house in perth and you can live for free there with me and my girlfriends, it will be tons of fun and sex, we shall live as one. come here and you will be happy.

konka

Gost

0 0

TANJA...ajde mi se molim te javi na konkaa@net.hr

htjela bih te nešto pitat, please!!

runner18@net.hr

Gost

0 0

e bok.zanima me odakle si i kako ti je u Londonu.dali ima tamo posla i kakvog.

ako nije problem da mi odg.

Lepi

Gost

0 0

Ja sam letil u siječnju 2004 u Australiju...jebeno puno leta,od frankfurta do singapura cca 13 sati,pa tehničko sljetanje ili presedanje(tamo nemoj pit,4 limenke pive platio 20 dolara,američkih)...pa još oko 8 sati leta do sydney-ja!!!Prošal sam cijelu obalu(sydney,wologong, Melbourne,Cambera..)...pa ako je tko zainteresiran za informacije,neka me kontaktira na mail...milca@hi.t-com.hr

hrvoje

Gost

0 0

planiram u ožujku otići do sydneya a još nemam pojma kak, imam dobrih prijatelja tamo a nemam pojma za garantno pismo?
UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90