Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

indija

Dodan: 28.09.06 @11:26:56

luka

Gost

0 0

Na ljeto ću možda imati priliku posjetiti Indiju, ali ne dugo, možda 10ak dana. Kako je prisutno to vremensko ograničenje zanima me bi li mi netko tko ima iskustvo dužeg boravka u Indiji mogao preporučiti jedan dio Indije koji je pogodan za ljetno razdoblje po klimi(možda ne bi bilo najpametnije ići negdje gdje su tad monsuni?), a naravno da je zanimljiv...Ili mislite da bi mogao i više od jedne regije proći? Za sada, koliko sam gledao, tada monsune nemaju Rajasthan(koji je inače suh), Punjab i Kashmir(koliko je sigurno tamo uopće?)...

Jasna

Gost

0 0

Hellouu..evo ja idem sad 1.8. u Indiju sama preko Istanbula...ne mogu reć da umirem od straha, ali naravno da je strah prisutan već sad, a ne mogu ni zamislit kakav će bit na dan polaska..uuu

Jednostavno se probaj informirat o svemu vezano za Indiju, avio karte, avione, hranu, piće, mjestima koje želiš vidjet, apsolutno sve jer nikad ne znaš kad ćeš doć u situaciju i reć: joj, imam sreće da sam pročitala o ovome.

Ako si dobro informirana, ne bi trebalo biti nikakvih problema...a koliko vidim, odlazak u Indiju ti je velika želja (kao i meni) tako da ti prikupljanje informacija neće bit nikakav problem..

I još jedan savjet kojeg se ja držim...ostani pri sebi, čvrsto na zemlji dok ne dođeš na svoje odredište u Indiji, jer ako odeš u maštu zaboravit ćeš na one bitne stvari, a to nikako nije preporučljivo

Samo napred, ako imaš kakvih pitanja tu sam

sokre

Gost

0 0

ej, pozdrav

vratila si se iz indije??

buraz i ja planiramo za mjesec dana otic dolje pa bi nam dobro doslo par savjeta

tvoja mamama

Gost

0 0

smara te 

1.  

marina

Gost

0 0

e ima akcija od Turkish Airlines sada iz Ljubljane za 3500 kn! top cijena tko ide nek si kupi!!!

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90