Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

CCUSA pitanje- hitno!!!!

Dodan: 22.09.06 @10:19:35

Nina

Gost

0 0

Bok! Jel ima netko iskustava? Mene zanima jel mogu otići početkom srpnja i doći oko 1.10. ili mogu ići jedino na duže??? (zbog ispita) Jel išao netko tijekom faksa da nije apsolvent jer htjela bih riješiti ispite a ipak otići na CCUSA! Jel bolje direct placement ili independent option? Ili onaj Job fair što bude u Zagrebu pa odmah tam dobijem posao??? Hvala.

gordan

Gost

0 0

bok nina.

odlasci su krajem petog i pocetkom sestog mjeseca. mozes biti max 4 mjeseca i 1 mjesec za putovanja.

indy je super jer si sama nadjes posao i smjestaj, kod rodbine, frendova ili preko nekog ko je bio prije.

placement je kad ti CCUSA nadje posao. to neznam, pitaj njih.

job fair je odlicno jer dobijes i posao i smjestaj u zagrebu u isti dan!!

pitaj jos

Lea

Gost

0 0

gordane, imas li kakva iskustva s programom camp counselors?

Gost

0 0

hvala! a što s ispitima?? ili da čekam da budem apsolvent..... neeee :D

gordan

Gost

0 0

lea,na ccusa u kampu mi je bila sestricna pred 2 godine. radis sa djecom 3 mjeseca i onda si mjesec dana na turistickoj vizi poslije. ovisi ti koji kamp dobijes. ona je kasnije isla putovati sa curama iz kampa, malo kod jedne doma a malo okolo sa trek america tour. ide jako malo hrvata na taj program jer im se kao nece raditi sa djecom. svi bi na weusa, a kad te stave u kuhinju, onda cvile.

ja sam na weusa prao salate i rezo meso. i nije me sram. kasnije sam imao i neke druge poslove (selidbe, kosio travu, farbo ograde), ali sam se naputovao, kupio laptop i doso doma bez para. znam da sam se naradio i nije mi zao. vise ne mogu jer sam zavrsio fax i sad radim u nekoj firmi. ali bi svakoj necvilidreti savjetovao da ide i proba. biti ce ruznih iskustava, loseg smjestaja, OCAJNE hrane, vodene pive i skupih cigareta.

NIKAD NISAM POZALIO ODLUKU. a nije mi bilo lako na pocetku. ovisi o tebi i karakteru sta mozez, koliko mozes i na kraju zasto mozes.

ko izvoli... bilo mi je jace to nego lezat u bakinoj kuci u promajni i nist ne radit. bar sam bio negdje.

eto.

ivan

Gost

0 0

eto ove godine idem i ja pa me zanima kad idu prve prijave ili kad su vec prvi seminari ccusa-a. Jel ko zna?

lea

Gost

0 0

Ja zelim radit s djecom i zato mislim da cu ipak ic kao counselor. nadam se da nece bit problema s nalazenjem posla. Jel tebi sestricna sama nasla posao u kampu? Ja sam vec nasla neke kampove i prijavila bi se direktno kod njih a onda preko nase agencije, ali ne znam da li je to moguce.

pero

Gost

0 0

pratite njihove stranice i vidjeti cete kad su info sastanci. oni ne rade seminare, nisu sekta.

prijave kao cure kazu su od kraja 10-og mjeseca. vidite na www.ccusa.com

gordan

Gost

0 0

lea, ti ne kontaktiras NIKOGA. prijavis se u ageciji i oni ti nadju kamp. kampovi te ionako ne bi zaposlili bez sponzorske agencije.

sve ide kao po spagi. sestricna je bila zadovoljna

gordan

Gost

0 0

CAMP COUNSELOR PROGRAM (ZA RAD SA DJECOM) JE OTVOREN NA WWW.CCUSA.COM

hrvoje

Gost

0 0

moze li mi itko reci koliko se mora platiti prije nego odes u neki kamp, mislim, koliki moraš platiti da bi ušao u ccusa program?
UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90