Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

kako najjeftinije do istanbula??molim pomoć

Dodan: 23.08.06 @21:14:54

maja

Gost

0 0

bok ljudi, ja nemjeravam ići u 11 mjesecu u istanbul i već danima pretražujem letove i nikako da nađem nešto prihvatljivo..jeftino, a da je iz nekog grada blizu, a ne iz njemačke...molim da se jave oni koji imaju rješenje...te ako mi netko može sugerirati koliko dana da idem, koliko je dovoljno za obići istanbul?hvala

Mitja

Gost

0 0

pogledaj za cjenu na http://www.thy.com/en-INT/ (iz ZG i LJ) i na www.adria-airways.com (iz LJ). Za croatia airlines ne znam, ako lete u IST. Probaj i www.malev.com iz budapest.

monalisa

Gost

0 0

samo jedan savjetic za istanbul, ja sam se jucer vratila i namucila se s taxistima. dakle, u istanbulu imas narandaste i zute taksije, zuti su ti jeftiniji za po gradu a narandasti voze na aerodrom. ja sam uzela zuti za do aerodroma i naplatio mi duplo jer se on mora vratit u grad dok narandasti ostaju na aerodromu. i zeznuo me taxsist - vratio mi krivotvorene dolare. pa pripazi malo! have fun!

Neven

Gost

0 0

Evo ja se vratio pred tjedan dana od tamo. Pogledaj Turkish airlines, ja sam iz Zg-a platio 1950kn al je bilo iz Ljubljane za 1250kn. Ne znam jel to samo ljetna akcija; i moras se vratit unutar 8 dana, sto je skroz ok jer ti je nekih 6 dana sasvim dovoljno da sve vidis (10 mi je bilo previse).. Vlak ne znam cijenu al vozi prek 30h pa... Ne idi u Sile(na Crnom moru) ni na Princeve otoke, skroz su bezveze mjesta. Obavezno odi na voznju do vrha Bospora i na tursku kupelj! Odi u Istanbul hostel ili Bahaus hostel. Uzivaj! (ak imas pitanja: nbarsic@mef.hr)

ivana

Gost

0 0

Koliko je dovoljno? Ja sam tamo radila proslo ljeto, 8 tjedana i nije bilo dovoljno:)) Samo za neka pov. razgledavanja je nekih tjedan dana, a onda postaje super, pogotovo kad ih malo skuzis... nadam se da vec imas nekoga tko je bio ili poznas ljude tamo inace ce biti tesko:) pozdrav! ja bi opet!!!!
UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90