Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

SKOPJE

Dodan: 16.08.06 @16:12:24

marko

Gost

0 0

Pozdrav, Zna li iko najjeftiniju varijantu prijevoza od Splita do Skopja? Avion, bus, vlak? Cijene?

mw

Gost

0 0

Pozdrav! Evo ovo sam našao na stranicama Croatia Airlines-a, ne znam koliko ti paše što se tiče datuma ali mislim da je najspretnije tiče vremena. Sretno! :) http://www.croatiaairlines.hr/Default.aspx?tabid=587

kristina

Gost

0 0

najjeftinije je vlakom ali ja sam isla iz zagreba. karta u jednom smjeru zagreb- skopje je nekih 240 kn , s tim da je bolje kupiti u jednom smjeru pa tamo kupiti za nazad, jeftinije ispadne. inace, vlak sluzbeno putuje 16 sati, ali po Srbiji se popravlja pruga pa redovno kasni 2 sata.

hope

Gost

0 0

hej ljudi ovak, idem za skopje, putjem sama ...i sad...mislila sam busom jer se putuje kraće od vlaka, a i neda mi se sama putovat u kupeu...pa ajde iskustva...čime ste išli, kak je bilo i da...pošto je bus noćna linija, dal je ko išao i kolko puta je taj bus stao...kakve su stanice...ono dal ima wc, za popit kavu, pojest nekja... hvala

renato

Gost

0 0

evo i ja bi putovao za skopje ali bilo bi mi dobro doslo drustvo ali avion je puno brzi,pa javi se ako si mozemo kako pomoci u pojednostavljenju puta!!??rens_22@net.hr

grujo

Gost

0 0

ej ja isto idem za skopje iz zg-a, daj mi reci koji je to prevoznik da vidim raspored voznje kad ima, mozes s menom ako trazis zdustvo ali ja planiram ponedljeljak ili nedjelju..

Marina

Gost

0 0

Nasla sam da povratna karta dodje 130 eura bez takse.Zna li itko koliko bi doslo sa taksama i voze li avioni cijelo vrijeme ili samo u sezoni? Skopje busom iz Splita? Moze l iiko pomoc? Falaaaa Pozz

nina

Gost

0 0

zagreb- skopje, povratna grupna karta(5 osoba, iako vec i 2 ljudi moze bit grupa) vlakom 402kn.

Branka

Gost

0 0

skopje 19.-22.12. 750 kn prijevoz + smještaj + doručak + večera puturama.blog.hr

Goran

Gost

0 0

Zdravo, Neznam koliko je Zagreb - Beograd, ali Beograd - Skopje za voz je nekada okolu 15 evra (one way). Imas tu more info :http://travel2macedonia.com.mk/travel-to-macedonia/getting-in-macedonia/train-railway Pozdrav,

Ines

Gost

0 0

Da li znas mozda koji busevi voze iz Zagreba do Skopja i kako se krecu cijene karata? Pokusavala sam na razne nacine da pronadjem prevoz ali neuspjesno, pa ako znate molim vas da mi pomognete jer nisam iz Zagreba. Hvala

bitola

Gost

0 0

Imas bus iz Zagreba koji vozi direkt u Skopje,negdje navece se krece ali ne znam kojim danima vozi, cijena je oko 100 eura mislim,nazovi autobusni i pitaj,to ti je najbolje. P.S. A kaj ces u skopju?

koki

Gost

0 0

ja sam išao sa autobusom iz zgreba za skopje, polazi svaki dan u 17,00 sati a dolazi u skopje slijedeći dan ujutro oko 06,30 sati, ovisi o gužvama na granici, karta se kupuje u "euroturingu"- koji spada pod "Čazmantrans" i povratna karta je 657 kuna...

Maja

Gost

0 0

Hvala za informaciju o karti Zagreb-Skoplje. Zanima me kad se vraća taj bus iz Skoplja u Zg, budući da bih išla na produženi vikend, dakle slaba sam s vremenom...

sonja rozic

Gost

0 0

ma jel moguce samo 240 kn?'

Psycho

Gost

0 0

Da ali samo u jednom smjeru )))

NN

Gost

0 0

AUTOBUS KREĆE IZ ZAGREBA U 17,00 OKO 06,00 SATI DOLAZI UJUTRO U SKOPJE I KARTA JE OKO 650 KUNA-POVRATNA

Mirna

Gost

0 0

postoji Hisar tours busevi svaki dan mislim u 18 sati direktno Zagreb Skopje, vozi se oko 13, 14 sati, ali sve ok ja jednom išla i nekak to prodje staje par puta na odmorištu gdje se moze na wc, popitti nešto , prgibat. kkarta oko 100 eura povratna. Puno jeftinije od aviona

s

Gost

0 0

imas avtobus sk- split Alexandarturs vozi

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90