Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

TENERIFE

Dodan: 11.06.06 @12:51:09

Ilijot

Registriran uporabnik

0 0

neznam koji datum ides?ja sam kupio kartu iz bologne,direktan let za tenerife,ako si iz rijeke po meni to je najbolja opcija,jos imas i iz milana,ryanair sa ta dva aerodroma ispadne najpovoljnije

Selma

Registriran uporabnik

0 0

Nismo odredili datum...trenutačno tražim kada su najjeftinije karte ali bi išli poslje 9. mjeseca.....jeste vi našli smještaj? Kad se vratite molim te napiši sve korisne informacije...dobro dođe..

bradpitt

Gost

0 0

zrakoplovne karte iz Bologne ili iz Milana su jeftinije, chekiraj si a do tamo mozes doci GoOptijem iz Ljubljane, sretno. PS sto duze cekas do ce karte biti skuplje

Ilijot

Registriran uporabnik

0 0

bologna tenerife povratna 112 eura,to sam nasao 2 mjeseca prije,tako da ti mozes jos povoljnijje nac ako ti nisu bas fiksirani datumi polaska i odlaska

smjestaj sam se namucio dosta za nac,jer je ponuda ogromna,cijene variraju,citao sam da su plaze u Adeje najbolje ali su zato i cijene po meni vece,zapravo taj jug cijeli je turistickiji atraktivniji i skuplji,hoteli su blizu pjescanih plaza,na kraju sam popustio curi i uzeo malo bolji hotel sa polupansionom,nekakvih 500 kuna dan za nas dvoje,hotel 4 zvjezdice nocenje i polupansion,da se mene pitalo isao bi u apartman sa 2 zvjezdice jer ionako vecinu vremena cu provodit razgledavajuci otok s autom

moj savjet ti je da smjestaj isto tako rano rezerviras,jer dosta se brzo ovaj juzni popuni,meni je danas vec dosta hotela bilo bukirano

kad se vratim napisat cu detaljan izvjestaj

pozz

Selma

Registriran uporabnik

0 0

letite sa rynairom??...

što se smještaja tiče ne bi uzimali čak niti polupansion jer bi jeli svaki put negdje drugdje, potreban je samo za spavanje i tuširanje..

brad pitt išli bi sa autom do bologne, iz Rijeke smo

G Stih

Registriran uporabnik

0 0

mar

Gost

0 0

bologna - graz  tenerife super konekcija i super cijene super spas za Tenerife!

Pastor Osas Ben

Gost

0 0

Hitno treba novac? Možemo vam pomoći!

Jeste li trenutnom situacijom u nevolji ili prijeti li u nevolji?
Na taj način, dajemo vam mogućnost da se novi razvoj.
Kao bogata osoba osjećam se pozvanim da pomogne ljudima koji se bore da im daju šansu. Svatko zaslužuje drugu priliku, a budući da Vlada ne uspije, to će morati doći od drugih.
Nikakva količina je previše lud za nas i zrelosti smo odredili sporazumno.
Nema iznenađenja, bez ikakvih dodatnih troškova, ali samo dogovorene količine i ništa drugo.
Nemojte više čekati i komentar na ovaj post. Navedite iznos koji želite posuditi, a mi ćemo vam se javiti sa svim mogućnostima. kontaktirajte nas danas na pastorosasben@outlook.com

Hitno treba novac? Možemo vam pomoći!

bojan

Gost

0 0

Cao, moze li se normalno na tenerifima rentat neki cabrio ako da znate koja mozda rentacar kuca ima to u ponudi da pogledam cijene

alen

Gost

0 0

mozes rentant cabrio ja sam si ga uzeo i bilo je super ! samo mi je jedva prtljaga stala unutra  

miroslav

Gost

0 0

ej, ja sam nasao kartu za 150 Eura Ryanairom to je super cijena jel ?

marko

Gost

0 0

jel se može ici nekom avio kompanijom iz zagreba do tamo a da nije skupa avio karta ???

krešo

Gost

0 0

ne isplati se letjeti iz Zagreba avio karte su preskupe tada, možeš recimo kombinirati sa stopom u Barceloni ili Madridu onda se mozda kao isplati ... ima ko kakav link za smjestaj tamo i ja imam problem jer nas je 5 :s

g

Gost

0 0

jel dobra cijena avio karte iz venecije 2100 za tenerife u ljetnom periodu ?

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.
Stranica 10

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90