Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

volonterski kampovi

Dodan: 29.04.06 @20:53:55

pepa

Gost

0 0

Je li netko bio preko vcz-a na radnim kampovima? Kakva iskustva?

volonterski

Gost

0 0

ja sam bila u danskoj 2 tjedna i bilo mi je fenomenalno

zeljka

Gost

0 0

ja sam bila vec na par kampova - u rimu , portugalu i beogradu , bilo je fenomenalnooo , super prilika za putovanje ( platis si put , a hrana i smjestaj su ti osigurani s tim da ne ocekuj luksuz ) stvarno je super

ivana

Gost

0 0

Ja sam bila prošlo ljeto u Francuskoj...bilo mi je predobro. Ove godine vjerojatno idem opet.

meri

Gost

0 0

kakvi su to kampovi? ja sam bila na web stranici vcz-a ali sam vidila samo kampove po hr.

devilia

Gost

0 0

hej jel bi mi se mogla javiti na mail u vezi ovog...zanima me malo više o tom pa... evo maila: martina_b@net.hr

hvala! pozdrav!

Big_B

Gost

0 0

E, devilla, jel mozem meni slucajno forwardirati taj mail? Mene to isto zanima, ali, da ne ispitujemo svi istu osobu stalno, pa... :) mail: theloosersclub@gmail.com

Ivana

Gost

0 0

Pozdrav svima! Ove sve zvuci jako zanimljivo, a link daje ponudu volontiranja gotovo svugdje. :) Moze li netko podijeliti iskustvo - gdje se prijaviti, u vcz? koji su uvjeti, treba li iskustva kakovog i koliko ranije prijaviti da bi se ukljucio? Hvala!
UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90