Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

upozorenje za sve koji misle ići u SAD na rad

Dodan: 26.04.06 @10:24:36

tyler durden

Gost

0 0

svi koji namjeravaju ovog ljeta ići na radni program u SAD,budite svjesni da ćete idirektno biti suučesnici u financiranju novih krvavih pohoda imperijalističke politike Georgea Busha i njegove administracije koja kao i sve prethodne administacije i sve prije njih već decenijama siju SMRT,STRAH i MRŽNJU po cijelom svijetu.

petar

Gost

0 0

stari moj, malo manje pusiti i piti

tyler durden

Gost

0 0

ha ha,dečko,ti si puko..your brain is dead

veronika

Gost

0 0

a šta ti imaš protiv busha i amerike? usa je super zemlja tek toliko da znaš...by the way ovo nije politički forum pa stoga buzz off !!

Ivica

Gost

0 0

Ok, tyler malo pretjeruje, ali ima tu nečega. SAD mi je turistički prilično nezanimljiva zemlja, a s obzirom da imam jako loše mišljenje o amerikancima (koliko neinteligentan moraš biti da dva puta uzastopno za predsjednika izabereš onog imbecila?), mislim da tamo uskoro neću putovati. Možda tek kada obiđem čitavu južnu i srednju ameriku, afriku, indiju... možda. Mada ne vjerujem. Na svijetu ima toliko predivnih i zanimljivih mijesta, pa ne vidim čemu trošiti vrijeme na SAD.

veronika

Gost

0 0

varaš se, naime i ja sam tako mislia prije nego što sam otišla u ameriku i vjeruj mi itekako sam promjenila mišljenje.svi imaju predrasude tipa amerikanci su ružni, glupi, debeli, imaju glupog predsjednika itd ...ali kako to da su oni i dalje najbogatiji i najuspješniji narod na svijetu

Ivica

Gost

0 0

A kako to da su najbogatiji. Pa vjerujem da tu dosta pomaže činjenica da iskorištavaju,ucjenjuju i teroriziraju dobar dio ostatka svijeta. A i kakva korist od tog bogatstva, kada uz sve novce koje imaju nisu u stanju osigurati zdravstvenu zaštitu najugroženijim slojevima društva.

petar

Gost

0 0

svi imate pravo po malo.

istina je da su prirodno neinteligentni kad su izabrali busha, majstor je stvarno neopisivo jadan.

ali, onaj drugi ostatak ljudi koji normalno funkcionira, studira, radi, izlazi, putuje - stvarno postoji!!

kao tur.zemlja je nezanimljiva, osim naravno NP kojih imaju u izobilju i neki su stvarno vrijedni kao grand canyon, glacier, cijela aljaska itd.

a da im treba mentalno pomoci - treba im, ali dok takvi kao bush im vladaju, nema im pomoci

tyler durden

Gost

0 0

jou narode!ja nisam rekao ništa protiv amerike kao zemlje i amerikanaca kao naroda,već njihovog vodstva bez kojeg bi svijet bio jedno prelijepo mjesto,a ovako...istina ovo nije politički forum,ja sam samo ukazao na jednu jebenu istinu i samo slijep i glup čovjek je može ignorirati.beaware!!IRAN JE SLJEDEĆA META!KAD BUDETE NE TV-U GLEDALI UBIJENU DJECU I PORUŠENE GRADOVE SJETITE SE..

Rasko

Gost

0 0

Kako mozes da pricas da ja Amerika super zemlja,oni pre svega neznaju odakle su i sta su nemaju srca,dobro je reko Viljuska u filmu "lepa sela lepo gore" dok smo mi jeli viljuskama Ameri su jeli prstima tako da su mi gadljivi u svakom pogledu,imaju njihov Mc nista bez nase svinjetine!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrav svim Srbendama

karolina

Gost

0 0

sad jos osim amera na forumu imamo i srbe. boze mili koja katastrofa!

minory

Gost

0 0

u svakom salučaju dobro plaćaju...

Ivica ZG

Gost

0 0

Kao prvo, Amerikanci nisu najbogatiji vec Norvezani.

Gospodarski rast SAD-a je veci i brzi nego zemalja EU ali individualno gledajuci najbolje zive norvezani ponajprije zog ogromnog suficita generiranog naftom i plinom.

To je prva neistina.

Drugo: Nisu svi Amerikanci glupi i ne siju mrznju i putovanjem po Americi ne podupires imperijalisticku Bush-Chaney soldatesku.

Trece:Svi koji cete ici u SAD vjerovatno cete konobariti za neku sicu (Da 200 dolara napojnica je sica-da li vidite ostale bijelce sa faksom kako cijeli zivot konobare po Amreici-vjerovatno ne), a posto taj dio ekonomije ne generira rast kao recimo Boeing, Lockhead Martin, Exxon ili Citi Bank ne podupirete Busha.

Cetvrto-Amerika ej turisticki lijepa zemlja, posebno Zapadna obala, a najvise prelijepi Glacier.

Peto-zasto Srbi ne i bili na forumu, raznmjenjujmo iskustva

Sesto-Posto je ovo hrvatski forum koji sponzorira hrvatska tvrtka molio bih vas da se ne kurcite i prestanete upotrebljavati rijeci poput buzz off, majestic itd. jer svi ste (vecina) Hrvati i nemojte se pretvarati da ste nesto sto niste

Pozdrav
Ivica-radio u SAD-u 2 ljeta, vratio se doma i tu mu je sasvim dobro

Rasko Srbin

Gost

0 0

Pre svega Karolina Hrvate nisam dirao,ocigledno si osoba od kompleksa,pored moje zgrade u Srbiji parkiran je auto ZG-registracija i nista mu ne fali, a fora je u tome da kad bi se ja pojavio sa BG-tablicama mozda i ne bi izvuko zivu glavu,to je samo pravo lice koliko kompleksasa imate u svojim redovima i medju gradjanima koji su zadojeni mrznjom,zbog cega jeli to bio nas rat,jesmo li mi krivi,zato bi te zamolio da prestanes sa prozivanjem Srba,ovde smo svi zbog biznisa, biznis i politika ne idu tj. nisu u tandemu,a zahvaljujem se Ivici iz Zagreba na saradnji vidis da ipak ima ljudi kojima je politika zadnja stvar na svetu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

USA

Gost

0 0

Ha ha

Sta hvali Americi?Ovdje se bar moze zivjeti normalan zivot i imati malte ne sve ako se malo potrudis.A ne kao kod nas dole ne mozes naci posao,a niti se ima kakve buducnosti.Ja mislim da je ovdje ekstra za zivjeti....znam jer zivim u USA.

srpkinja

Gost

0 0

Da da

To govore oni koji ne mogu da dodju u USA.Ja mislim da je Bush ok,jer on brine za svoju zemlju i ljude koji zive u njoj nebitno koje su nacionalnosti.Ako imas vizu gledaju te isto kao Amerikanca.Ja zivim ovdje i nikada me niko nije ''taknuo''za razliku kod vas dole.Uostalom sto ih ne bih podrzala ako u USA mogu da nadjem bolji ,smirniji i mnogo vise placeni zivot.

Rasko Srbin

Gost

0 0

Kako mozes pricati "Srpkinjo"o amerima du sa dobri,zasto ne pitas majke ubijenih i poginulih sinova u NATO bombardovanju,pravi "Srbin"se ne prodaje za bilo koje pare,naravno svako ide tamo gde mu je bolje i ja sam za to,ali da je Bus dobar i da brine o svojoj zemlji to je nesto najgluplje sto sam cuo,da brine o bilo kome na ovoj planeti ne bi razmisljao o nuklearnom napadu na Iran a zbog cega samo sto misli da moze imati nadmoc nad bilo kim na zemlji,ali mogu da ti kazem nesto ako si citala istoriju Iran,Irak su zemlje koje nikada nisu osvajane,pokusali su ali su se prevarili, a najvise cega treba da se plase ameri je "ujeda Kobre i osvete Iracana,zato sam na ovom forumu,jer politiku znam,a posebno istoriju,zato "Srpkinjo"? razmisli malo o nasim stradanjima zbog te usrane Amerike!!!!!!!!!!!!!

Cutki

Gost

0 0

prvo srbinu- krv ti tvoju svaki dan gledam bg aute po zagrebu.. i nista im se ne dogada cigane, a trebalo vas je zavrsit prije 10 godina ne ostavit da se vracate natrag...

sta se tice busha i amerike - ljudi tamo su zatupljeni jer njihove televizije i novine ne pokazuju sranja koja rade ko nasi mediji..

puno ih ipak dobro zna kakve pizdarije rade i ne podupiru to, al razmisli samo kolko njih ima koji zive u moderiranim mjestima sa ogranicenim dotokom informacija i programiranim glasanjem...

usput nije iran sljedeci - ameri su si nabavili naftu, sljedeci smo mi --> sad im treba VODA--> H2O

nek dodu ko i oni srbi,

...sta se dosli kad ste znali da ste ovdje najebali...

tyler durden

Gost

0 0

baaa,seljačino,nisu Srbi došli u hr,tu su već od 15,16 vijeka...dobro je,vidim da sam uspio zapaliti neke ljude,neke malo potaknuti na razmišljanje,kao i u svakoj raspravi,pa i ovoj forumskoj,na površinu uvijek isplivaju ove nacionalističke primitvčine i "domoljubi",to je isto dobro,prirodna selekcija.ali vidim i da je stvar krenula krivim tokom,teške riječi su pale...još jedan podatak za razmatranje:u američkim zatvorima (znači samo na teritoriju SAD) leži 2 milijuna ljudi.toliko o američkoj demokraciji.

tyler durden

Gost

0 0

..samo još da ne spomenem Guantanamo i Abu Ghraib i još stotine za koje se ne zna diljem svijeta.

tyler durden

Gost

0 0

ŽIVJELA AMERIČKA DEMOKRACIJA

veronika

Gost

0 0

vi stvarno pojma nemate! ja sam živjela u americi 10 mjeseci i to u vrijeme kad su se održavali zadnji izbori (2004) i koliko sam shvatila, Bush nije ponovno izabran zbog rata u iraku ili međunarodne politike jer ameri kao prvo neznaju ni di je europa, niti ih previše zanima šta se događa u svijetu..Bush je dobio većinu glasova prvenstveno zbog smanjenja poreza, ekonomskog rasta, smanjenja nezaposlenosti i održanja sigurnosti zemlje nakon 11 rujna, te konzervativnog stajališta o pobačajima i homoseksualnosti, (većina američkih saveznih država su konzervativne,)..amerikanci biraju svog predsjednika zbog sebe i njihov je prioritet vlastita zemlja

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90