Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

preporuka

Dodan: 09.03.06 @12:45:52

Zg

Gost

0 0

Što više preporučate ljudi?

Camp counselors program ili rad na nekom turističkom odredištu, luna parku i sl.

Meni se puno vise svidja ideja da odem raditi u neki kamp sa djecom, teenagerima i ekipom svojih godina. Samo kakvi se poslovi nude? Nemam iskustva u djecijoj animaciji, pogotovo za USA pojmove...

Please neki odgovor,

Tnx

mladen

Gost

0 0

oba programa su jako razlicita. na kamp programu su zapadnjaci i ekipa kojima nije briga za pare. naucis jezik, putujes sa ozijima i kivijima.

na woku si zbog para. radis sa ukrajinicma i uzbekistancima.

pa biraj.

imas info sastanak 16.3. u europskom domu u 17.30h

?

Gost

0 0

A tko su to Oziji i Kiviji, hehee?

Nina

Gost

0 0

Onih 850 dolara koje spominju za rad u kampu je mjesecna placa?

Ne čini mi se puno, ali je i program puno jeftiniji od work-exp jer je uključena avionska karta.

Iva

Gost

0 0

Ne, to ti je sveukupna placa za devet tjedana rada i u biti i nije placa jer ti tamo u biti volontiras,a ovo je samo dzeparac da si mozes kupiti osnovne stvari dok si tam u kampu. Mislim da zavisi od kampa do kampa kad se to isplacuje, negdje svaki tjedan, negdje nakon devet tjedana. Valjda sam dobro sve pohvatala i prenijela...

Nina

Gost

0 0

Onda mi je kamp totalno bezveze izbor. Pa s tim novcima ne mogu nis vidjeti nakon sto odradim u kampu

Def. idem na placement program, skuplji je, ali vratit ce se radom, :)

hvala

rudy

Gost

0 0

odi tamo a za novce ces se vec snaci ima posla na svakom koraku bitna je viza i onda kreni

pametnome odgovaram

Gost

0 0

oziji= australci, Australia, OZ

kiviji= novozelandjani, New Zealand

Uvijek ima ovdje onih koji ne bi trebali putovati. Zalosno je da ima maldih i neukih

mladen

Gost

0 0

nina, programi su potpuno razliciti. na kamp program se ne ide po zaradu vec nauciti jezik i DOBRO putovati za 850 USD. ako ti se sljaka zatvori se u kuhinju i peri salate sa kazakstancima kaj smrde po znoju i neznaju beknuti nist osim ruske cirilice.

kak je to sve skupa jadno. samo su pare svima bitne. imate svi 20 i koju godinu, a kd butdete u 40-ima ce vam biti zao kaj niste vise putovali.

balkanci.odite radje slusat severinu. to je vas nivo

Zg

Gost

0 0

Pa ja bih isao zbog putovanja, lova uopce nije prioritet. Ali bitno je da te love bude vise da mogu vise vidjeti ili vidjeti BAS ono sto ja zelum, ma koliko to bilo skupo.

To sa 850 dolara nije moguce, a sa 1500 vec je....

Zato je placement opcija bolja po meni, uostalom sta fali prati salate 2mj u zivotu? Mislim da bi nakon takvog iskustva definitivno 200% vise uzivao u zaradnjenoj lovi

Mia

Gost

0 0

Hej ljudi, ja sam bila na camp programu, provela sam se kao nikada u životu, u kampu ti je sve plaćeno, od hrane do smještaja, zaradila sam oko 1350 dolara plus što sam ostala raditi u familliy campu gdje su mi plaćali oko 50 dolara tjedno, ali kada si tamo vidjet ćeš kakve ti se opcije otvaraju.

U kampu definitivno se više družiš s amerima, i uspjela sam proputovati cijelu Ameriku jer sve je stvar organizacije i ne treba ti hrpa para da bi se dobro proveo.

Nema ti pravila, netko se dobro provede u kampu, a nekom je banana, sve ovisi kakva si osoba i kako ćeš se uklopiti, ali što god odabereš znaj da ti je to ljeto za pamcenje

Zg

Gost

0 0

Tnx Mia !

Iva

Gost

0 0

Sto se tice putovanja poslije kampa...jel bolje/pametnije izorganizirati sve unaprijed ili jednostavno doci tamo and go with tha flow pa sta bude?
UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90