Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

London

Dodan: 03.03.06 @08:49:39

papion

Gost

0 0

ima li ko da bi isa 14.4. u london za jako malo love nek se javi...sto prije to bolje. krajnje je vrime

mihaela

Gost

0 0

ja bi išla, daj mi malo više napiši na mail:

moira2504@yahoo.com

xy

Gost

0 0

Upravo sam slucajno naisla na easyjetove stranice i od kraja 6.mj. ili sl. mozes za istu cifru letjet iz Rijeke (sto je ipak blize od Ljubljane) do Londona.

Anita

Gost

0 0

Bok ljudi! Upravo sam vidjela da se planira posjet Londonu. Pa ako vam nesto znaci i ja sam zainteresirana i bila bih vam jako zahvalna kada biste me ukljucili u svoje planove :-) . Stvarno imam veliku zelju otici tamo. Pa ako moze da se cujemo preko maila: ancy5@vip.hr

s.

Gost

0 0

evo ja sam vam cesto na relaciji zg- london, pa ako ste iz zga onda vam jre najpovoljnije s wizzom definitivno. a za tamo . stoji da je sve uzasno skupo (osim odjece, hahaha), ali fakat se moze snac i prezivit s malo love. mogu se nac hosteli za 10 funti po noci, i prevoz se uzima sad preko oystera i to je isto tako najpovoljnija solucija.

i isplati se, fakat se isplati. lova ulozena u london je dobro ulozena lova:)

shoebedo

Gost

0 0

hej, nas 4 cure idemo pocetkom 8. mjeseca, na 2 tjedna.. vec smo uplatile wizzair i rezervirale hostel, pa ako netko jos ide onda, mozemo se cuti.. shoebedo13@hotmail.com

antonia

Gost

0 0

zanima me koliko na kraju dodje avion sa wizz airom. i koji je povoljan hostel u centru ili blizini centra.

shoebedo

Gost

0 0

nama je avion izasao oko 165eu u oba smjera (sa svim dodatnim glupostima koje se doplacuju uz cijenu karte)

azra

Gost

0 0

ja idem 8.6. ako jos netko ide nek mi se javi na azra@net.hr

ico

Gost

0 0

s wizz airom sljeces 50km od londona tj. sljeces u Luton!

nome della rosa

Gost

0 0

i kak onda doc do londona jeftino?

Gost

0 0

Ne znam kako jeftino, ja sam platio kartu 13 funtu

nome della rosa

Gost

0 0

na kraju kad zbrojis i oduzmes sve te tae i slicno, osim ako ti stvarno ne uleti tako da se sve poklopi- datumi,hotel,ekipa,bla bla ' sto je nemoguce, i sva ta zajebancija oko puta-ispadne da je za vlastite zivce bolje ici skupljom verzijom.

barem sam se ja u to uvjerila nekoliko puta.

*anja*

Gost

0 0

ei! ja sam se prije dana vratila iz londona. isla sam wizairom - karte su bile 99 centi, no s taksama ispadne 75eura, sto nije skupo! sletis u Luton, ali nije to najgore, super su povezani s Londonom, busevi idu svako malo, povratna karta za bus je 13 funti. i treba ti sat vremena do Londona. uglavnom sve je preskupo, karte za kazalista su 30, 40 funti! tak da ponesite dosta novaca...ak kupujete hranu u dcanu(sami kuhate) nije tak jako skupo - kupujte u TESCO marketma. kaj se tice shoppinga, cak se uspije naci jeftinih stvari - mene je odusevio PRIMARK (u oxford str.), stvarno se dobar shoping moze obaviti za malo para! e i suvenire nemojte kupovati u centru ili kod nekih znamenitosti, vec odite podzemnom u queensway - svi suveniri su u pola cijene! mi smo bili smjesteni u queenswayu, preporucila bih lokaciju - blizu je, imas sve moguce restorane koji rade do 11, 12!

me

Gost

0 0

Molim vas preporucite neki dobar smjestaj...
UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90