Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

U kamp s ccusa

Dodan: 19.02.06 @20:27:05

Pepi

Gost

0 0

Idem ove godine s ccusa radit ko camp counsellor, dobila sam neki girl scout camp u californiji i bas se veselim. Jel ima netko tko je vec radio u kampu? Kak je to? Kakva su iskustva? Ima mozda netko tko isto ide ove godine?

soap

Gost

0 0

ja bio 3 ljeta za redom...bilo fantasticno...super ekipa...iz cijelog svijeta...ma super ce ti biti, nis ne brini...ak hoces ostavi mail pa ti se detaljnije javim...ako imas jos pitanja...

Pepi

Gost

0 0

Tnx. ma imam tiscucu pitanja, jos nisam cula da je netko radio u kampu, svi idu na work experience. Zanima me kak opce izgledaju ti njihovi kampovi i ak si poslije putovao okolo, koliko love treba i tak, pa ak hoces i ak ces imati vremena napisi malo o svojim iskustvima, savjetima i tak. mail je iva5rak@yahoo.com. pozdrav

vedran

Gost

0 0

ako si dobila kamp pepi onda si valjda vidis web site od kampa. pitaj kamp direktora za takve stvari.

i prepusti malo sve slucaju, ne moras bas sve znati tocno unaprijed. ides u ljetnu avanturu i CCUSA se brine za tehnicka pitanja. samo uzivaj!

dany

Gost

0 0

Jeli se u kamp preko ccusa programa može ići kad diplomiraš...ja sam mislijo ić ali mi je faks takav da mi ne dopušta već dvije godine zaredom...dogodine ću vjerovatno diplomirat pa me zanima...???

vedran

Gost

0 0

mozes i nakon faxa. ali mislim da ti onda americka ambasada trazi dokumente ili potvrdu da si zaposlen.

ccusa ti nadje kamp, ali je pitanje vize

v

Gost

0 0

Da li program ccusa prihvaca nestudente.....Ili mozda neko zna neki drugi program.....hitno hvalaaaaa
UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90