Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

CCUSA

Dodan: 26.01.06 @16:54:01

dARIO

Gost

0 0

Ma WORK and TRAVEL je odlicna opcija za zabaviti se, NAputovati, NAkupovati ako si spreman i NAraditi se... ja sam vec 4 godine u ovom programu i imam samo dobra iskustva (cak i kad sam zavrsio u bolnici na kraju se pretvorilo u pozitivnu stvar :), stekao sam mnogo poznanika i svake godine sve je bolje.... jos cu ove godine zadnji put otici dok sam student.... ukoliko netko ima pitanja i potrebna mu je pomoc nek se javi....

Zoky

Gost

0 0

Bok ljudi....ja i cura imamo žarku želju ovo ljeto provesti u USA i vidim po forumima da svi pričaju kako je self arangmet bolja opcija.....pa sad ja Vas pitam kako doći do ugovora? gdje šaljete CV, kojim firmama... thx

Linda

Gost

0 0

jel znas nekog iz virginie beach? seka i ja ove godine namjeravamo tamo..prosle godine smo bile u San Diegu i bilo je predobro!! jos nismo pocele trazit job,spremamo se za vikend..ali ako znas neku info,reci..ako ne,nije bed..snalazljive smo mi! :-)

Gost

0 0

btw ovo o virginia beachu je namjenjeno dariu!..a zapravo i bilo kome sa info

Linda

Gost

0 0

@Zoky--idi na ccusa croatia facebook grupu, tamo ti sve pise za one koji idu u usa independent opcijom tj da si sam nades posao!! nikakva mudrost, vjeruj mi :-) sretno ako imas kakvih pitanja u vezi ccusa slobodno me kontaktiraj na linda.ccusa@gmail.com, bila sam proslo ljeto u usa a idem i ovo jer mi je bilo fenomenalno!!!

Zoky

Gost

0 0

bok Linda, hvala ti za inf evo baš ću sad pogledati kaj ima na faceu...a tebi se svakako javim mailom...tnx

jelica

Gost

0 0

imam jedno pitanje. apsolvent sam i imam 3 ispita do kraja, a studentska prava imam do 30.09. Kolko sam skužila, za dobiti vizu treba imati najmanje 3 ispita do diplome i trebaš imati prava 3 mjeseca nakon povratka iz SAD-a. Po tome, ja ne mogu ići budući da imam prava do 30.09.. Ili...?

Tina

Gost

0 0

trebam imat prava 3 mjeseca nakon što se vratim iz USA? pa ni ja to nemam.. :( jer sam apsolvent..3 godina apsolventska..jedva sam sad prava dobila..hm..a već sam se prijavila za ccusa i platila 1.ratu i prošla interview..nadam se da ne utječe to na J1 vizu koju bi trebala dobiti..

Josip

Gost

0 0

Ekipa,

Ma kakva prava... budite bez brige!!! Ako si apsolvent i pri kraju si onda ti je bitno da u indesku imas tri nepolozena ispita i da to oni na ambasadi vide. I to je to.... nema tu velike filozofije!!!

Ako se drzis svega sto ti iz CCUSA kazu onda ces vizu dobiti... nemojte ljudi siriti glupe infomacije ako niste upuceni a vi koji ste se prijavili onda je najbolje da se drzite CCUSA i ono sta vam oni kazu!!!!

Poz,

Tina

Gost

0 0

Josip,

:) pa znam da to nije nikad bilo pa reko, kaj je sad ovo?! :)

hvala :))

jelica

Gost

0 0

žao mi je ako sam unjela pomutnju, nije mi to bio cilj i nikako ne želim širiti krive informacije. frendica mi je bila na sastanku u europskom domu 21.01. i to je lik koji je držao sastanak rekao. zato sam to pitala jer mi je to zvučalo nevjerojatno. možda su se oni krivo razumjeli...pa zato thanx na točnoj informaciji! :)

Josip

Gost

0 0

Ma Jelice sve je to ok, budi bez brige.
Ja bi prije rekao da je bila buka u komunikacijskom kanalu:))... Ponavljam jos jednom da CCUSA ima svoj broj telefona, e-mail i web stranicu.... Oni su tu da odgovaraju na pitanja koja vam nisu jasna!!!

poz,

visnja

Gost

0 0

bok zanimame nevena vrbanac dali je iz gorskog kotara poznam curu pozdrav iz kutine,,,,

Ivana

Gost

0 0

Zanima me koji je krajnji rok za dobiti povrat poreza iz 2008. godine?

Ivan

Gost

0 0

www.vikingtravel.hr nijhove su cjene jako povolne 4 mijesecni self arrange program je 350eur a sa ponuda cijena je 520eur odlazak iz budimpeste kod njima je 500eur (ukljucene sve takse) budimpesta -new york - budimpesta karta je British Airways

Josip - CCUSA

Gost

0 0

Prijave su pocele!!! Za sve informacije idi te na www.ccusa.com ili uclanite se na FB grupu: http://www.facebook.com/home.php?#/group.php?gid=8011459447

Sretno:)

Ivan

Gost

0 0

prijave su vec i u Vikinga poceli cijena je 349eur za self i 519eur za program sa ponude www.vikingtravel.hr

Tea

Gost

0 0

Kojim jezikom govore ovi iz Vikinga? Sve neki nepismeni ili se to meni samo cini?!

Josip

Gost

0 0

Kad je nešto jeftino onda dobiješ i takvu uslugu!!! Sretno:)

Josip

Gost

0 0

Ekipa,

Ako Vas zanima CCUSA i mogućnost odlaska u SAD kao student na jedno nezaboravno iskustvo onda idi te na jedan od CCUSA info sastanaka na svom Sveučilištu!! Termine i lokacije info sastanaka možete saznati na www.ccusa.com pod 'information mettings' ili na CCUSA - Croatia FB grupi: http://www.facebook.com/home.php?#/group.php?gid=8011459447

Također, ako želite info iz prve ruke pročitaje novi CCUSA Newsletter: http://news.ccusa.com/ezines/2009/11/hr/news.html

U njemu se nalaze i mnoge priče bivših participanata WEUSA programa, Vaših kolega s Vašeg Sveučilišta!!

For the best summer of your life!!!

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90