Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

putovanja i lova

Dodan: 18.01.06 @14:24:59

mirjana i danijela

Gost

0 0

dragi ljudi,

kolegica i ja čitamo ove vaše postove i pitamo se odakle vama toliko para za sva ta daleka putovanja!!!! Nas dvije si od svoje (prosječne) plaće ne možemo priuštiti niti vikend u Sloveniji!

Stvarno nas to zanima, pa vas molimo da nam odgovorite koliko dugo štedite...itd.

Hvala

Miso

Gost

0 0

Ovako to ide nama koji smo studenti.Starci posude lovu,radis 4 mjeseca u USA koliko god mozes,vratis starcima otprilike 2000 ? koliko je potrebno za sve troskove i zatim putujes 1 mjesec.Ja sam proslo ljeto bio u Miamiu,radio sam u Minneapolisu,ovo ljeto namjeravam na Havaje nakon posla.Sve je to jedno veliko,ljepo iskustvo gdje upoznas jako puno ljudi.Tako da se nadam krajem godine da cu putovati u Kolumbiju i na Kubu,naravno sve ovisi o tome koliko cu se naradit onih 4mjeseca ovog ljeta.Tesko je samo imati lovu za putovanja,jedini nacin je raditi pa putovati.

judy

Gost

0 0

ili imaš sreću kao ja da dobiješ stipendiju koju ne moraš trošiti jer te starci financiraju preko godine, a ti još i radiš, pa se na kraju uz pomoć raznih teta i izgubljenih rođaka iz australije ipak skupi.

VAŽNO

Gost

0 0

javi se na forum neki ti traže djevojke da odu na putovanje sve je plačeno..

moja cimerica je bila na takav način u keniji i bilo joj je super,

lijepo je spojiti ugodno sa korisnim

xena

Gost

0 0

uf ja bi negdje daaaaaaaaaaaaaaleeeeeeeeeeeeekooooooooooooo

ivan

Gost

0 0

"javi se na forum neki ti traže djevojke da odu na putovanje sve je plačeno.. moja cimerica je bila na takav način u keniji ..." a sta ti nebi bilo ljepse da ti i dragi zaradite nesto pa ljepo otidjete negdje zajedno?

ivan

Gost

0 0

evo tu imas ponudu :) http://www.staputovanja.com/forum.php?stran=zapisi&nid=327

Sandy Rivera

Gost

0 0

Ja ne štedim nego imam.

Sandy Rivera

Gost

0 0

Preporučujem ti da odeš u cancun (meksiko)tamo se možeš odmoriti i puno zaraditi.
UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90