Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

Tko bi u Irsku?

Dodan: 08.01.06 @19:23:22

Veronika Bronić

Registriran uporabnik

0 0

hei, razmisljam i ja, krajem ljeta za irsku. malo lovice zaradit. takodjer sam studentica. pa ako te ta ideja bude drzala do kraja 6 mj, javi se...

Veronika Bronić

Registriran uporabnik

0 0

takodjer.... krajem 6 mj....ako ne odustanes od ideje do tad....javi se.....

Veky

Registriran uporabnik

0 0

Pozdrav,

Ja planiram u Irsku otic sto prije.Imam certifikat za chair masera i sada zavrsavam za klasicnu masazu(masaza na stolu). Zanima me kakve su sanse se zaposlit ko maser u Irskoj i da li je komplicirani i tesko pokrenut nesto svoje.Takoder ako ima neko primjer svog CV da im posalje ako nije problem cisto da usporedim sa svojim da vidim da li sam dobro napisao.Moj email je veki1191@net.hr ili me mozete potrazit na facebook (Vedran Popović)

Ako neko planira uskoro ici put Irske,javite se pa mozda zajedno odemo,tko zna.Uvijek je lakse u dvoje krenut u ovakvu avanturu

celo nakera

Gost

0 0

zivim u irskoj

soki

Gost

0 0

pozdrav.. namjeravam otic u irsku ovo ljeto. imam zavrsenu srednju trgovacku skolu(prodavac, trogodisnja). nemam nikakvog radnog iskustva. kakve su mi sanse da nadjem posao i da mogu normalno zivit? necu vise ovdje prezivljavat. ako neko ima iskustva i zna sto mi sve treba neka se javi na matija21.ms@gmail.com.

hvala..

Marko

Gost

0 0

Pozdrav ljudi,

Planiram u Irsku u 8 mjesecu pa ako je netko zainteresiran nek se javi.Prijatelja nikad dosta u stranoj zemlji.marko.susak88@gmail.com

Pozdrav

Mateo

Gost

0 0

Pozdrav! Krajem 8mj. planiram ici u Irsku. Imam 24 godine i konobar sam. U Irsku idem sam pa ako ima netko tko želi ići, a nema nikoga tamo i ne ide mu se sam neka se javi. Kontam da je lakše kad nisi sam u nepoznatome. Moj mail je burnrouter@gmail.com

Nina

Gost

0 0

Ima li iko da zna kakva je situacija u Galwey? 

Trebam pomoc tamo, bilo kakvu informaciju sto se posal i stanovanja tice. Sredstva su mi ogranicena.

zm1983

Registriran uporabnik

0 0

Pozdrav putujem u irsku pocetkom devetog mjeseca ,evo javljam se gore navedenim postovima moj mail je medicz1983@gmail.com

dino

Gost

0 0

Kako je najeftinije doći do Irske? Kako ste vi išli?

dixon

Gost

0 0

htjeo bi pricat sa tobom na fb dodaj me halid ibrisimovic posto ne znam kako se ti zoves htjeo bi pricat sa tobom o tome .

antea

Gost

0 0

15.10. za Dublin, netko za?

Goran

Gost

0 0

30.11. Zagreb-Treviso-Dublin,nas trojica. Ako je netko za nek se javi,pogotovo zensko

annalaura

Gost

0 0

Isla bi u Irsku,Dublin traziti posao.Trazim suputnika zainteresiranog za taj poduhvat.transica sam

annalaura

Gost

0 0

Lila

Gost

0 0

)

Planiram početkom 6. mjeseca u Irsku, Dublin tražiti posao.

Ako ima netko sa sličnim planom neka mi se javi za eventualni dogovor i zajednički plan...ipak je tako malo lakše ići u nepoznato

btw iz Zg sam... lilazg@net.hr

Bokić!

Nikola94

Gost

0 0

jel ide itko u Irsku u 10/11 mjesecu? lakse je ipak ako nas ide vise u nepoznato nego svak sam.
javite se na hrvatkale@gmail.com

Ždral

Gost

0 0

Poštovanje, ima li itko od MASERA ili fizioterapeuta tko je gore u Britaniji? Tko je imao iskustva u sektoru zdravstva. Hvala

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90