Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

Kamo na more

Dodan: 26.05.17 @13:05:16

Lana

Gost

0 0

bok, jedno jednostavno pitanje - kamo otići na more ovoga ljeta? Preporučujete li hrvatsku obalu ili bi radije na odmor išli negdje drugdje? 

Leon

Gost

0 0

Uf, na ovo pitanje nije lako odgovoriti Ja preferiram za kraći godišnji našu obalu, osobno mi je Istra top, posebice u postsezoni kada nema gužvi... 

be_e

Gost

0 0

jednostavno pitanje za kompliciranu diskusiju - naravno ništa protiv naše obale, ali u posljednje vrijeme me gužve izluđuju, pa samo zato prošle godine odlučio otići na Kos, odmorio sam se i nauživao.

Ela

Gost

0 0

Ja sam prošle godine bila na Visu, u top sezoni, za mještane je to bila gužva, meni nije izgledalo ništa strašno dalo se naći praznih plaža, mjesta u restoranima je bilo dovoljno... ja sam za Hr. obalu

Stipica

Gost

0 0

Mene privlači Sicilija, svakako bih odabrao poodmaklu sezonu, mozda netko tko je bio da mi da savjet iz prve ruke glede perioda kada je najbolje otići ... thx

roko

Gost

0 0

Ela, imali ste na Visu vlastiti prijevoz ili ste se snalazili nekako drugačije?

Ela

Gost

0 0

Ovako, boravili sam u Komiži, a pošto nismo imali vlastiti prijevoz, iz Visa u Komižu išli smo autobusom (prilagođen je dolascima i polascima trajekta), a za razgledavanje otoka iznamili smo auto... možda je još bolja varijqanta skuter, jeftiniji je i svuda možeš s njim. 

Leo

Gost

0 0

I ja sam išao na Vis bez vlastitog prijevoza, po otocima je auto takva tlaka, a da ne govorim koliko se čeka u redu za trajekt. Dobro je skutere/aute/bicikle rezervirati koji dan unaprijed. 

nena

Gost

0 0

Ja bih također Italiju. Amalfi coast ili neki od otoka. Uzimaš neki Ryan air ili slicno i put putujeeem.

Svjetlana

Gost

0 0

Bok, ja sam mislila ove godine na Korčulu... jel bio tko da mi može malo reći o plažama koje nisu pune ljudi, restoranima itd. hvala

Nikola

Gost

0 0

Prošle godine sam na godišnji išao na grčke otoke i bilo je fantastično, vikendima sm odlazio na našu obalu - Krk ili Istra.

Miro

Gost

0 0

Mislim da se općenito za putovanje ljeti treba pripremiti na gužve, bilo da se ide u inozemstvo ili se putuje kod nas. Diskutabilnijim u svemu tome vidim pojam skupoće kod nas ... no krajnje nepraktično je kupovati hranu recimo u ZG i tegliti to na more :/

Tomo

Gost

0 0

Ja sam recimo kupio hranu u Zg, iz dva razloga - jeftinije je, a što mi je bilo još bitnije, ušteda na vremenu. Dakle, najnužnije stvari već sam imao sa sobom, stigao na odredište i iskrcao ... umjesto da sav iscrpljen od vrućine i puta tražim okolo dućane

Ivana

Gost

0 0

i mi smo prošli put tako kao Tomo, posebice jer smo imali i malo dijete sa sobom ... da smo išli muž i ja sami, ne bih teglila sve sa sobom.

Larisa

Gost

0 0

Ja navijam za našu obalu, toliko je još neistraženih mjesta i plažica na kojima se čovjek može zaista opustiti i zaboraviti na sav stres.

lorena

Gost

0 0

Mene ove godine sve više zanima Sicilija, super bi bilo kad bi se netko malo više raspisao o toj temi

Nadija

Gost

0 0

Sicilija je prekrasna, na svakom koraku se osjeti spoj različitih kultura i utjecaja tijekom povijesti na tom otoku. Palermo morate svakako doživjeti u svom tom kaotičnom izdanju kakav zapravo je ... preporučujem

Silvija

Gost

0 0

Predlažem da diskusiju od Siciliji nastavimo u grupi putovanja gdje već postoji ova tema, lakše ćemo se snaći kad nam bude zatrebala informacija

Lena

Gost

0 0

Mene vrlo privlači naša obala, al me ujedno i odbija skupoća ... čini mi se kao da je svake godine sve skuplje. Zato radije biram pred ili postsezonu, kad se cijene malo spuste i gužve raščiste. 

Branka

Gost

0 0

Ove bismo godine htjeli provesti odmor na Dugom otoku, nemamo nista jos rezervirano, a apartmana na raspolaganju je sve manje. Mozda ima tko preporučiti koga tko izdaje? 

Kika

Gost

0 0

Branka ja sam imala istu situaciju kao i ti, samo za Vis... gledala sam svaki dan, i dogodilo se da je netko otkazao svoju rezervaciju i eto uspjela ja uhvatiti tu priliku... stoga gledaj svaki dan i više puta dnevno, uvijek netko odustane

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90