Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

Brazil

Dodan: 20.04.17 @12:20:20

Boro

Gost

0 0

Bok svima, planiram put u Brazil, tamo bih ostao kakvih mjesec dana ... ako je tko voljan svoja iskustva sa smještajem, aviokompanijama, mjestima kamo otići podijeliti ovdje, bio bih vrlo zahvalan

ronald

Gost

0 0

super tema, supruga i ja smo već rezervirali put u Brazil preko agencije, letimo iz Zagreba, preko Pariza u Rio, ostajemo 9 dana. Naš plan i program je 4 dana u Riu, zatim SLAPOVI IGUÇU,  SALVADOR DE BAHIA, odmor na plaži, povratak u Rio i ponovno let u Pariz, zatim u Zagreb. Naravno ti možeš sve to još puno više raširiti  

ivana

Gost

0 0

Ja sam s društvom bila 2015. godine, u Riu smo odsjeli u hostelu Vila Carioca - super ekipa je tada držala taj hostel, uvijek su bili spremni pomoći... pa eto nadam se da sam ti bar sa smještajem malo pomogla

Renato

Gost

0 0

Što se Ria tiče, doduše imam tamo prijatelje pa mi je bilo "lakše", vodili su me kroz favelu do vrha Dois irmãos, takav zalazak sunca se ne smije propustiti a savjet koji vam mogu dati, naravno vrijedi i za sve ostale destinacije, čim manje turistički izgledati

sandrita

Gost

0 0

I još jedn jaaako koristan savjet svima: ne odite u podne na plaže i ne tumarajte ulicama u to vrijeme

salma

Gost

0 0

Ronald,

koliko ste platili preko agencije?

ronald

Gost

0 0

salma, 

12 tisuća kuna je po osobi.

dora

Gost

0 0

Zaboga, pa što bi tražili u podne na plaži? To fakat mogu samo kontinentalci napraviti ... uz dužno poštovanje, ali to zaista nije pametna ideja. 

pia

Gost

0 0

A je li tko bio na otoku Palawan?

pia

Gost

0 0

Sorry ljudi, krivi post u krivom topicu ... 

Kikica

Gost

0 0

Bok ljudi, kojim prijevoznim sredstvom je najvbolje stići do Krista Otkupitelja?

yay

Gost

0 0

Do gore imaš vlak, super iskustvo, preporučam

Kikica

Gost

0 0

Odlično, ako možw samo još info otkud taj vlak kreće i kako pribaviti karte?

yay

Gost

0 0

Ne sjećam se više naziva stanice, ali znam da sam ja došla redovitom busnom linijom i kupila kartu na blagajni stanice vlaka.

Goran

Gost

0 0

Da, vlak je zakon, jedino što kad sam ja išao, karata više nije bilo za ne znam koliko dana unaprijed ... srećom bio sam mjesec dana tamo pa nije bilo frke...

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90