Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

Kalifornija

Dodan: 14.04.17 @12:38:37

kali

Gost

0 0

Pozdrav,

na jesen namjeravam otići u Kaliforniju.

Isplanirala sam okvirni plan puta pa me zanima da li vam se to čini izvedivo? Bilo kakvi savjeti su dobrodošli.

Put bi bio otprilike ovakav:

LA - San Diego - Palm Springs - Joshua Tree - Las Vegas - Grand Cannyon - Horseshoe - Antelope Canyon - Page - Monument Valley - Moab - Arches - Canyonlands- Bryce Canyon - Zion - Death Valley - Bodie Ghost Town - Yosemite - SF

Išla bi na 20 dana

Hvala!

Bruno

Registriran uporabnik

0 0

Pozz Super ti je tura, ali mozda i malo na knap, imas 5 velikih gradova, dosta parkova itd, nadam se da odradjujes sve s autom, racunaj da su ti u velikim gradovima velike guzve. LA je prekrasan ( Manhattan i Harmosa plaze, Hollywood ) Vegas je mrak, moras obici stari dio ali i novi dio, hotele  Venetian, Caesars palace, Bellagio, Luxor, za konenekciju imas vlakic koji vozi do tih hotela, Hard Rock itd.. Supruga i ja smo proveli cijeli dan u Grand Canyon.. Joshua Tree Park vise nama naslovnice U2 albuma..  Nadam se da ces uzivati

kika

Gost

0 0

Bruno, sjećaš li se koliko koštaju ulnice za veće parkove? Hvala.

Goran

Gost

0 0

Ulaznica ti je za auto(te vrijedi i za osobe). ja sam uzeo godišnju ulaznicu jer sam posjetio više parkova.

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90