Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

mexico

Dodan: 21.12.05 @01:16:53

davor

Gost

0 0

planiram ici u 2mj, ima netko da se vratio 'friski'? cijene imam relativno dobre, al bi htio vise ono, viza vamo tamo,, znam da su malo u banani al nema veze.. idem ko student turista thnx

brr

Gost

0 0

Nacekat ces se za vizu ko majmun i dobit ces je vjerojatno par dana prije puta. To se desilo meni i svim ljudima s kojima sam pricala. Inace vizu vadis u Budimpesti i kosta oko 40 dolara.

ZG

Gost

0 0

Kako to da nama treba viza za Meksiko? Meni je dolazila prijateljica od tamo i nije joj treba viza.

davor

Gost

0 0

da, zvao sam ih i rekli su da ce se malo produljiti, al nadam se da ce se rjesiti u 20tak dana, inace, idem kod cure pa cemi ona rjesiti sve, tako da moram u budimpestu samo po vizu njima ne treba viza za hrv, samo nama za ic tamo

Texas girl

Gost

0 0

Nije istina da ti treba viza. Ja sam sa hrv putovnicom presla granicu kad sam isla autom iz California u Tijuana, bez vize i bez problema usla i izasla. :)

oliver

Gost

0 0

granica u tijuani nije bas mjerodavna. ja sam je presao pjesice, da me nitko nista nije pitao... ali viza (za hrvatske drzavljane) sigurno treba. ne igrajte sse s meksickom policijom, i ne nosite puno love u dzepu

davor

Gost

0 0

hvala svima
UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90