Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

Belfast

Dodan: 06.04.17 @10:32:07

luna

Gost

0 0

Jel netko bio u Belfastu? Isplati li se posjetiti taj grad, ima li išta zanimljivog za vidjet?

tango

Gost

0 0

imas ovdje neke daily recomend ture koje si mozes bukirati, sve su super .... mislim da 3/4 dana je sasvim dosta : https://www.staputovanja.com/ture-i-izleti?q=belfast

luna

Gost

0 0

Super, hvala ti!

Bruno

Registriran uporabnik

0 0

Cijela Irska je predivna ( priroda, ljudi ), supruga i ja smo rentali auto i u cc dva tjedna preosli cijelu Irsku ( bitnije djelove ). U Belfastu smo proveli jedno popodne, obisli centar, Victoria st u kojoj je Crown Bar, jedan od poznatijih pubova, Europa hotel, jedan od najvise bombardiranih hotela u EU, City Hall s ENG kraljicom, Katedralu, Bigfisha itd. Centar Belfasta nije veliki pa sve obidjes za par sati ( osim muzeja ). Drugo jutro prije puta po obali do sjevernog dijela S. Irske ( Torr, Giant's Causeway, Bushmills pa do   Derry ) prosli smo s autom po kvartovima koji su bili razdvojeni zidom za vrijeme sukoba ( jos su i danas ), jos uvijek ima puno zidova i kuca koji su oslikani Muralima. Osobno, bilo nam je super, Belfast je povijesni grad ( Titanic itd ) i predivan. Isto tako ima se puno toga za vidjeti u njegovom okruzenju, tango je stavio super link s izletima pa mozes provesti super vrijeme! Uzivaj

mirna

Gost

0 0

Osvojio me ovaj opis Belfasta A kako najlakše i najjefinije doći do tamo (iz Zagreba, Ljubljane...)?

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90