Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

Slovenija

Dodan: 10.03.17 @12:55:05

anđela

Gost

0 0

Pozdrav ljudi, imate li savjet što posjetiti u Sloveniji? Vodila bih klince na izlet.

Lana

Gost

0 0

Anđela, ako idete na jedan dan prošećite Ljubljanom i svako Bled i Bohinj posjetite, to vam je 45 minuta vožnje autom iz Ljubljane.

marino

Gost

0 0

obavezno odite u ZOO i stari grad iako i za to je vec dosta jedan dan + slatkac pored rijeke

ilenia

Gost

0 0

Ja bih preporučila i Otočec u blizini Novog mesta. To je dvorac pored rijeke Krke, zaista je predivno. Ako idete iz smjera Zagreba, to vam je usput.

marina

Gost

0 0

I Štanjel je zanimljivo mjestašce, posebno Ferrarijev vrt

gabi

Gost

0 0

I centar Ljubljane je svakako za pogledat!

majda

Gost

0 0

Pozdrav,

provest ću tjedan dana u Ljubljani pa me zanima ima li netko za preporučiti neki dobar restoran/e?

Hvala.

tatjana

Gost

0 0

Uh, ponuda je široka ... ako voliš tajlandske delicije, preporučujem restorane Da bu da ili Tokyo piknik u centru.

Danijela

Gost

0 0

Mi smo bili oduševljeni restoranom na Ljubljanskom gradu.... vrhunska hrana i usluga, vrijedno svakog eura

lea

Gost

0 0

u Ljubljani se petkom održava na tržnici Odprta kuhinja, štandovi s hranom i pićem raznih restorana ... super stvar

Korana

Gost

0 0

Mi smo to jednom uhvatili, predobro i najlakse ako vas je vise a svatko bi jeo različito.

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90