Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

Andaluzija (Španjolska)

Dodan: 07.03.17 @11:50:09

Katarina

Gost

0 0

hej, ja i frendica idemo u Španjolsku u 9.mjesecu, to je naše prvo veće samostalno putovanje. Imate li nekih preporuka što se smještaja tiče? I bilo kakvi drugi savjeti će dobro doći hvala

Marko

Gost

0 0

Ja bih vam preporučio svakako hostele, u dormovima (ako vam nije problem spavati s drugim ljudima u sobi) će vam biti super, upoznat ćete brdo novih ljudi s kojima možete hengati. A i jeftinije ćete proći tako.

sebastijan

Gost

0 0

U svakom slučaju je bolje da si sve unaprijed rezervirate da budete sigurne, posebice ako niste avanturistički tipovi i idete prvi put na duže putovanje. 

marijana

Gost

0 0

Ja vam savjetujem, koliko god to smiješno zvučalo, da čuvate torbe i novčanike Kažem iz iskustva :/

nina

Gost

0 0

O da, džeparoša se čuvajte...dovoljan je samo trenutak nepažnje, inače sve ostalo je za pohvalu, vrlo topli i srdačni ljudi.

Emil

Gost

0 0

Pogledajte si makar veće lance hostela, s tim nećete pogriješiti. I dobro si isplanirajte putovanje, da vam na kraju ne ponestane vremena

iris

Gost

0 0

Ja sam putovala andaluzijskom pokrajinom, bilo je sjajno. Posjetila sam Granadu, Cordobu, Sevillu i Gibraltar, spavanje po hostelima, samo sam prvi hostel rezervirala unaprijed, kasnije sve usput ... bez ikakvih problema.

dana

Gost

0 0

Što bi preporučili pogledati u Sevilli? Bit ću na poslovnom putovanju i jako malo vremena za razgledavanje 

Ozren

Gost

0 0

Na mom popisu: Reales Alcazar, nekadašnja maurska vladarska palača, mauzolej Kristofora Kolumba, Barrio santa Cruz, Plaza de Espana, Palacio de Pedro El Cruel, Torro del Oro, park Marije Luise, Casa Pilatos

monika

Gost

0 0

Ako se nađe vremena za muzej, preporučujem Museo de Bellas Artes, s impresivnim radovima Murilla, Zurbarana, Ribere i nekoliko platna Diega Velasqueza.

Lili

Gost

0 0

Sevilla je prekrasna, toliko impresivnih stvari za razgledati zato si dobro organizirajte vrijeme (vodite računa o transportu, gužvama, etc) ... to je jedan od važnijih savjeta ...  

nina

Gost

0 0

Španjolska je odlicna. Bila vise puta, nikad nikakvih problema. Spavala sam u hostelima, air bnb-u i penzionima. To su super ljudi, otvoreni i ljubazni. Ako imate opciju, iznajmite auto jer nije skupo to u tim zemaljama a zaista na taj nacin vidite najviše.

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90