Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

Viza za Ameriku

Dodan: 16.02.17 @12:38:06

marina

Gost

0 0

Ciao,

zna li netko da li se šta promjenilo ove godine što se tiče dobivanja vize za Ameriku? Planiram jednomjesečno putovanje u 9. mjesecu...

Hvala.

fiko

Gost

0 0

sve ti je isto pravilo , online se prijavis odes u ambasadu i nadas se da te ne zezaju, prijavi se cim prije tako da se rijesis toga i da si mozes kupiti povoljnu avio kartu

marina

Gost

0 0

Šta to znači čim prije, odnosno koliko prije polaska moram zatražit vizu?

riki

Gost

0 0

A koliko košta viza za USA?

tuna

Gost

0 0

Zna li netko u kojem slučaju ti odbiju dati vizu? Je li problem ako sam nezaposlen u Hrvatskoj?

Kate23

Gost

0 0

Nezaposlenom sigurno nece dati vizu. To je najbitnije i to najvise gledaju. Ne znam tocnu cijenu, ali frendica mi je bila prosle zime i nekako kad se sve zbroji i oduzme dode oko 3000kn. Samo morate biti sigurni u sve jer dobio ili ne dobio vizu dajes te pare, a ako je ne dobije bacio si novce u vjetar. Ja se sad spremam uskoro ici na razgovor. Dosad su mi svi rekli da je najbitnije biti zaposlen i po mogucnosti da bi bilo dobro imati nekakve nekretnine ili sl vlasnistvo na svoje ime. Da imaju cvrsti dokaz da se imas necemu vratiti nazad u Hr. Zapravo im je najbitnije da dokazete da po svaku cijenu ne mislite ostati u Americi.

Renata

Gost

0 0

160 USD

Zeljko

Gost

0 0

U americkoj ambasadi u Becu viza na 10 godina za ameriku kosta 110€

Marko Budinir

Gost

0 0

pozdrav svima , kupio sam karte za new york dobio vizu sve rijesio medjutim nije mi stigla putovnica na adresu kad sam zvao rekli su da odaberem mjesto gdje zelim da bude isporucena (neka navedena su bila) jer su imali nekih problema nisu mgli nac adresu kako vec ne znam.. za par dana javljaju da je putovnica tj. Paket izgubljen i da oni ne mogu nista. Sta da radim ? Let mi je za mj dana ne stignem novu napraviti nit mi se da opet hodati toliko izostajat s posla . Da li se isplati podici tuzba jer je ipak to vazan dokument ?

Marko Budinir

Gost

0 0

pozdrav svima , kupio sam karte za new york dobio vizu sve rijesio medjutim nije mi stigla putovnica na adresu kad sam zvao rekli su da odaberem mjesto gdje zelim da bude isporucena (neka navedena su bila) jer su imali nekih problema nisu mgli nac adresu kako vec ne znam.. za par dana javljaju da je putovnica tj. Paket izgubljen i da oni ne mogu nista. Sta da radim ? Let mi je za mj dana ne stignem novu napraviti nit mi se da opet hodati toliko izostajat s posla . Da li se isplati podici tuzba jer je ipak to vazan dokument ?

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90