Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

koliko para za SAD?!

Dodan: 17.11.05 @15:25:22

tina

Gost

0 0

planiram sljedeće ljeto ići u SAD raditi preko CCUSA,zanima me ako mi netko može reći koliki su troškovi(povratna karta,đeparac,program) i da li se isplati?

ana

Gost

0 0

mene isto to zanima. isla bi sa deckom nesto zaradit za dalje pa me zanima isplati li se ic ili pak ostat

Maja

Gost

0 0

Bok,

Svakako ti se isplati otići, prvo zbog jezika, zatim što upoznaš ljude iz cijelog svijeta i stvoriš čvrsta prijateljstva te kao i jedno novo iskustvo. Ovisno o kojem programu ideš tako ti se kreću i cijene. Kampovi su jeftiniji i pružaju jedan način života i doživljaj dok work and travel je nešto skuplje i malo drugačije. Svakako se isplati otići jer to je nešto što se pamti čitav život. Na kraju koji god program uplatiš vrati ti se duplo ili čak i više.

ana

Gost

0 0

bok majo mozes li mi otprilike kazat koliko treba novaca samo za otic tamo, za sve te putne troskove

Maja

Gost

0 0

Ako govorimo o kampovima onda je to nekih (barem je bilo prije 2 godine kad sam ja išla) 550 eura + 100 dolara viza + proizvoljan đeparac koji ćeš si ponjeti (znaj da su ti u kampu troškovi minimalni jer imaš i smještaj i hranu i nemaš baš gdje potrošiti dok ne završiš sa svojim radnim programom), a ako je u pitanju work and travel onda je to oko 1200 eura + 100 dolara viza i još đeparac koji ti za početak treba jer si sam kupuješ hranu ali i u tom programu više zaradiš nego u kampu. Za koji god se odlučiš nećeš pogriješiti. O toćnim iznosima i informacijama raspitaj se u agenciji.

ana

Gost

0 0

puno hvala na informacijama maja!

hrvoje

Gost

0 0

bok curke,

taj CCUSA je vam je jako dobar, oni ful rade sa studentima i svake godine ti ide puno ljudi preko njih. imam neku ekipu iz splita, a isla je i sestricna iz osijeka.

mozes u kamp, raditi sa djecom ili ici zaraditi i raditi negdje. sve im je na stranici www.ccusa.com

hrvoje

vedrana

Gost

0 0

ja sam isla na work experience prosle godine. dobila sam posao na sajmu poslodavaca u zagrebu, CCUSA to organizira negdje u veljaci. dodju razni poslodavci (nacionalni parkovi, zabavni parkovi, neki hoteli i tak) i dobijes posao u jedan dan.

ovi iz ureda ti sve rijese i curke su super. ja sam dosta radila i proputovala sam puno. sad vise nisam student, ali da jesam vec bi se prijavila.

najpametnije ti je da se odmah prijavis.

veca

Ivy

Gost

0 0

Ja bih zamolila Maju koja je napisala da je radila u kampu u Sad-u da veli jos nekaj o tome. Ja se spremam vec od prosle godine, al nikak da se odlucim. Malo me frka ici skroz sama, al bih fakat voljela napravit nekaj tak pa dajte me malo ohrabrite ljudi ak je moguce:)

Maja

Gost

0 0

Nemas kaj razmišljati hoćeš li ići samo se prijavi i garantirana ti je najbolja avantura u životu, što bi dala da sam student i da mogu ići.

Sve ti CCUSA organizira tako da te ne mora biti frka, oni ti organiziraju let i smjestaj u NYC kada stignes, dobijes upute i kartu za destinaciju iz NY do određenog kampa, a i u New Yorku na orjentacijskom sastanku ces sresti ljude koji idu u istom smjeru i u isti kamp kao i ti tako da neces biti sama, a u kampu ste svi jedna velika familija, ako si otvorena i komunikativna za cas ces steći prijateljstva i onda ti je zagarantiran ludi provod.

Naravno da puno ovisi i o samom poslu i kampu koji dobiješ, ali CCUSA bira samo najbolje i provjerene kampove tako da te ne mora biti ničega strah, a poslije kada završiš s poslom i kreneš na putovanje Amerikom s prijateljima to ti je nešto famozno.

Samo odi, nemoj se premišljati, moraš se već sada prijaviti jer ja kada sam išla već sam u drugom mjesecu dobila kamp i ubrzo poslije toga išla po vizu.

Provedi najbolje ljeto u životu tako da iduće jeseni možeš druge nagovarati na odlazak :-)

katarina

Gost

0 0

nemas sta razmisljati. bila sam i ja na CCUSA programu prije 3 godine i maja ti je rekla tocno kako je.

cure ti cesto dolaze iz ureda i rade sastanke u Zagrebu, sad je neko vrijeme da trebaju doci. vidi si na njihovoj stranici

kety

MAJA 8

Gost

0 0

Ako je netko išao preko CCUSA u SAD i dobio posao na sajmu poslodavaca neka javi u koji zabavni ili nacionalni park je točno išao i malo detaljnije o životu, smješatju, najboljoj vrsti posla...Zanima me i da li je netko išao u Grand Canyon i kako je tamo živjeti...!?Hvala unaprijed!

tejo

Gost

0 0

e ja san bas sad sinjala da su stavili neke nove informacije od "rad u inozemstvu" kao npr. cijena..odnosno koliko para triba imat za krenit opce...masu... ovo sta mene zanima je 1000? bez karte..puno puno..koliko se to isplati..vrati li se bar taj novac koji ulozimo? mislim ic sad na ovaj njihov seminar za koji dan pa se nadam da ce mi to malo razbistrit sve skupa..

igor

Gost

0 0

mozda je puno u pocetku al to je jedini nacin da tamo odes na taj nacin..i garantirano sve troskove vratis za najvise mjesec dana..

iz svog iskustva, ko ima priliku, svakako nek ode

hrco

Gost

0 0

ej. Evo ja sam bio ovo ljeto i 12000kn ti je dosta za sve troškove, znači džeparac i svi putni troškovi. Istina, ja sam bio u NJ i svako bih predložio ako ne zna di da ide, neka ide u NJ. Jebeno je

Kizo

Gost

0 0

Ja sam odlucio ici s curom ove godine u Ocean City.Ako ima jos neko da ide tamo mogli bi se dogovoriti da odemo zajedno da skemijamo nesto za smjestaj da nas ispadne jeftinije.I ako je neko vec bio tamo da kaze kako mu je bilo i sve to!
UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90