Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

New York

Dodan: 23.10.15 @09:07:43

marica

Gost

0 0

Hej ljudi. Želim ici u NYC pa bi mi super došao koji savjet. Prvo:: koja je ok cijena avio karte? Onda:: di spavati (da nije noc 100usd na osobu)? Te iskaznice (passovi) to se isplati? Šta sve vidjeti tamo? Dovoljno je ako idem za 5 dana? Hvala svima na pomoci!!

SunnyDay

Gost

0 0

New York je vječiti grad - da odeš na mjesec dana neće biti dovoljno. Ali je poprilično skup ako si turistički tamo. Već sami hosteli su 50 USD na noć u višekrevetnoj sobi. Ja bih preporučio Hostelling International na Amsterdam Avenue, ali pazi! Ako bookiraš preko booking.com ili neke stranice, na recepciji će ti naplatiti članarinu zato bolje bookiraj preko STA gdje je cijena u totalu (STA ima uključenu tu članarinu i nema doplata). Ako tražiš hotel na Manhattnu, onda good luck. A isto najam stanova može biti dosta skup tako da sve ovisi o periodu kad putuješ

marko

Gost

0 0

Bok Marica, moj savjet ti je da si sada kupis avio kartu kada je cijena 3600 iz Zagreba, to je jedna od bolji cijena ! Tako da slobodno posaljes upit za cijenu avio karte u agenciju i sretan put!

vezano za passove najbolji je nyc pass koji je najpoznatiji i najprodavaniji , a dodatne atrakcije su vec luksuz npr voznja helicem iznad grada i tako

smjestaj ovisno kada i gdje, gledaj si hostele ako oces nesto samo za prenocit a nesto na duze airbnb ima ok cijene.

marko

Gost

0 0

A gle 5 dana ti je dosta da obidjes sve atrakcije potrebne, po meni je mozda 7 dosta za cijeli manhaten i moj savjet kreni od "juga" manhetena prema sjeveru da ne gubis vrijeme na putovanje od do neke atrakcije jer brzo ode dan u takvom gradu

ako mozes sada imas super priliku kupiti avio kartu iz zagreba za 3500 cca ovisi,

sretno! nyc je zakon!

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90