Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

road trip

Dodan: 23.04.15 @17:34:20

Matija

Gost

0 0

Hej. Razmisljam o road tripu po balkanu ovog ljeta. Šta mislite? Koliko ti treba za nekih 30 dana? Idem autom naravno.

ingrid

Gost

0 0

Cega? Novaca?

mali

Gost

0 0

hm, 30 dana je puno autom, odi vlakom ako mozes

Malena

Gost

0 0

Zašto ne uzmeš vlak kartu Balkan Flexi pass?? Jer inače moraš paziti gdje si smješten itd. i da hoteli/hosteli imaju parking. A vlakovi su super jeftini u ovoj opciji i putovanje se "samo isplanira" Ja sam prošle godine proputovala cijelu Španjolsku vlakom i moram reći - nikad bolje!!! Upoznaš ljude, ponekad nastaviš s njima .. ma super. I na Balkanu mora bit slično  jer dosta Amerikanaca putuje, pa i ljudi iz bivše juge. Samo izbjegni vlak za vrijeme Exit festivala po Srbiji - tada je gužva da ni nemaš mjesta gdje sjedit. No, sve je to poseban doživljaj koji ćeš pamtiti

ibehjude

Registriran uporabnik

0 0

Pažnja molim te !!! trebate hitan kredit? Nudim bez kolaterala i ne kredita u napadu naknade na niske kamatne od 2%, a sve što trebate učiniti da biste dobili vaše kredita je da se registrujete sa nama! me kontaktirati putem (ibehjude@outlook.com)

simple

Gost

0 0

bok!

idem na dvotjedno putovanje ovu jesen i dvoumim se između tusrke i španjolske. malo je van teme al vidim da si bila u španjolskoj nedavno. mozes li mi molim te reci koliko ti ja dana trebalo da je obides, koju si kartu izabrala, kuda si išla, kakve su cijene hotela/hostela... sve sto mislis da bi moglo pomoci. hvalaa

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90