Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

Destinacije za ronjenje

Dodan: 15.04.15 @09:37:35

Paloma

Gost

0 0

Bokić! Mene zanima mišljenje svih koji se bavite ronjenjem. Koju destinaciju preporučujete u 9mjesecu?? Ja razmišljam o Egiptu - možda Sharm ElSheikh ili nešto slično pa ne znam kakva je situacija u tom dijelu države. S druge strane želim čuti preporuke da li se tamo održavaju tečajevi i kako znati da je agencija kvalitetna? S jedne strane mi je bitna cijena, ali se radi o aktivnostima koje trebaju biti sigurne.

I drugo - idem u Australiju iduće godine i zanima me da li se tamo više snorkla ili roni i što je ljepši doživljaj?

Tenx na odgovorima

Marija

Gost

0 0

Hej. A recimo Indonezija? Ili Tajland? Cula sam da je i tamo super za "snorkling" i Qatar sad ima super cijene avio karata iz Zagreba, cak i za ljeto... Jer ti Sharm El Sheik i to meni bas nije... A sto se tice tecaja - za snorklanje ti ne treba, dok za ronjenje da. Neki to nude tamo, ali nisam sigurna da svi. To je dobro da na netu potražiš.

janko

Gost

0 0

kaj nisu maldivi najbolji za to ? koliko znam oni imaju stvarno super sve organizirano i nije to vise toliko skupa destinacija kao sto je bila prije .... provjeri si, imas letove to 500 eura + smjestaj zavisi na koliko dana oces

Kornjaca

Gost

0 0

Najbolje ti je da tu odradis tecaj i onda tamo na uzivanje

karmen

Gost

0 0

a jel se moze ronit u Africi kak je to tam razvijene, za tamo su fakat jeftinjace karte

Igi

Gost

0 0

pa kaj ti pada napamet! kaj bus u africi , odi na jadransko more pa roni ak toi se roni...i to badava!

janko

Gost

0 0

ma najbolje da ronim u kadi doma

MILA

Gost

0 0

jao maldivi su super bila sam vec 4 puta, nije skupo koliko ljudi si to misle da je, karta mi je uvijek oko max 700 eura i tamo za smjestaj dam jedno 700 eura isto sa tecajevima ukljuceno za ronjenje .... tako da 1500 eura za mjesec dana tamo biti je super ljeti, kad si zamislite da skoro toliko dodje na jadranu.... a sada ovisi sto ljudi prefeririaju jadran ili maldivi oboje je kul

hana

Gost

0 0

jao a australija i njihov ocean i ronjenje sa dupinimaaaaa predivnooo!!!
bila i nezaboravno iskustvo!

irena

Gost

0 0

Egipat je odlična destinacija za ronjenje.

Više informacija o ronjenju možeš pročitati ovdje-

http://putnici-istrazivaci.hr/sekcija-underwater.html

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90