Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

Avio karta New York

Dodan: 07.04.15 @10:56:12

Josip

Gost

0 0

Bok. Pitanje: kad kupim avio kartu za NYC i da ide recimo Zagreb - Bec - Nyc sta je sa koferima u Becu? Ja to preuzimam ili sve odravi avio kompanija? Super je cijena pa me samo zanima još nekoliko informacija. Tnx

Gost1

Gost

0 0

Bitno je vec na aerodromu u Zagrebu reći da je prtljagu potrebno chekirati do krajnjeg odredišta i tako sve obavlja avio komppanija. Iako bi kod checkiranja većina djelatnika obavila check-in prtljage do kraja, najbolje napomenuti jer meni to jednom nije bio slučaj.

Josip

Gost

0 0

Super, hvala ti na odg. Bas sam danas ulovio jaftinu cijenu avio karte iz Beg za manje od 3000kn - bolje valjda nece a?

mačak

Gost

0 0

nemoj kupiti preko stranice zrakoplovnu kartu, kupi u agenciji oni imaju studentsku! bolji uvijeti, nacini placanja i cijena! jos ako nesto ne znas imas koga kaj pitati

Hrgica

Gost

0 0

Kakve su sanse da promjena bude bas besplatna? Ima tko iskustva s promjenama? jer rekli su meni da sve ovisi o taksama kad mijenjamo.

Niksa

Gost

0 0

Besplatna promjena datuma na avio karti?Nema sanse. Ja sam radio to vec sa agencijom i direktno sa kompanijom i nikad nisam imao besplatno. Uvijek se naplati tamo od 100eur pa dalje.

miroslav

Gost

0 0

je kad samo sudentske zrakoplovne karte imaju beplsatnu promjenu

tina

Gost

0 0

jel ima kaj jeftinije a da nije iz beograda ?

Manna

Gost

0 0

Tražim avio kartu za NYC. Jeftinu naravno. Kad je najbolji termin za putovanje? Da je cijena ok? Jer mi onda treba i smještaj tamo. Vidjela sam tu nešto Airbnb. To je ok? Malo me strah, jer putujem sama... Savjet?

karlo

Gost

0 0

kad oces ici ? van sezone do 23.06 i posle 01.09 su karte povoljnije, imas od 4500 iz zagreba ili iz beograda od 3200 povratne karte sa svime ukljucueno. a smjestaj ovisi koliko dana oces biti, ako ides sam na tjedan dana uzmi si hotel/hostel i to ti je to ostalo ti se ne isplati, ako ides na duze odi u apartman

Sanela

Gost

0 0

skoro je zrakoplova karta povoljnija od 14 dnaa smještaja onak turistički  sretno

sirivrhnje

Gost

0 0

ja idem iz milana avio karta mi je 3000 kn ali u devetom mjesecu, meni je to blizu kad sam iz Rijeke  

klen

Gost

0 0

i milana je direktan let ili se presjeda ?

sirivrhnje

Gost

0 0

uzo sam za 20 eura skuplju kartu a direktan let priustio sam si luksuz

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90