Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

ISIC

Dodan: 03.04.15 @15:05:02

marin

Gost

0 0

BOk, ocu ici u njemacku za ljeto pa me zanima priznaju li ISIC kao dokaz da si student pa da mogu radit preko nje vani na studentski ugovor ?

Marija

Gost

0 0

Hej. Kako ja znam, ISIC je međunarodno priznata iskaznica za mlade, tako da po tome sigurno da. Ali sad zavisi šta oni misle da ti treba...

Daniella

Gost

0 0

Ja imam ISIC vec par godina, i koristim ga uvijek. Neki ga poznaju neki ne al se isplati. Tih 85kn brzo ti se vrati.

LipaNaša

Gost

0 0

Meni ISIC nisu priznali u Kini skoro nigdje ... a kolegica kaže da je u Brazilu stalno dobivala popuste na kino, koncerte .. tako da vrijedi tamo gdje se isplati! A kako je s popustima za profesore? Jesu li jednaki za učitelje/profesore i za studente? Skoro ću se zaposliti na fakultetu pa se samo informiram jer će se promijeniti moj status

karlos

Gost

0 0

mene samo zanima da li mogu raditi preko ISIC iskaznice vani kao student i dobiti studentski ugovor

mišica

Gost

0 0

to ovisi o državi i sistemu.. to je samo dokaz o studiranju dok formalnosti određuje pojedinačna država. Ni u Hrvatskoj nije više tako lahko ako nisi redovni student nego na razmjeni. Ako nisi upisan na nijedan faks u inozemstvu, teđko da ćeš moći raditi. u SAD i Australiji možeš raditi uz poseban tip vize, mislim da neki studentski tip. Sretno!

marin

Gost

0 0

ne mogu provjerio sam sa njemackim Sc-om ajmo to tako nazvati, jedino ako studiram, obrazujem se ili ucim jezik kod njih na bilo koji nacin mogu radit kao student

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90