Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

posao u Australiji

Dodan: 30.03.15 @12:34:54

marko

Gost

0 0

E bok, spreman se ici u Australiju na work and study program, pa me zanima imate li neke kontatkte za naci posao dole da ako je moguce dogovorim nesto prije ?

hvala vam !

Marko

Gost

0 0

Bok, daj nazovi ove iz STA oni ti imaju dobar program rada u australiji..

Davor

Gost

0 0

Hej, jel netko vec bio? da dobijem info iz prve ruke. Agencija mi je vec sve javila, ali me zanima jos sa strane onih koji su bili...

Josip

Gost

0 0

reci kaj te zanima? ja sam bio 6 mjeseci

lima

Gost

0 0

meni su u STA dali neke kontakte pa sam pitao decke koji su bili dole

Ingrid

Gost

0 0

jesi dobio odgovore? ja sam se bas prijavila prosli tjedan pa sad cekam konacnu cijenu od skole...

JANKO

Gost

0 0

dole ima puno poslova koje mozes delati, dodjes prespavas 2 dana, probudis se sretan i znas zasto delas i postojis , jedino kaj je viza i skola skupa, ali ipak novac moze promijeniti neciji zivot na bolje i usrecit ga iako kazu da nije istina to !

Ingrid

Gost

0 0

a jaooo, bas se sad veselim. Meni nije problem raditi...bitnop da sam za to i placena..

Sretno i tebi

karlo2013

Gost

0 0

jaoooo ja idem u Australiju iso, kupil sam si one way kartu inace sam varioc jedva sam ustedio tih 6000 hiljada. Dobro da me je sused zical da mu zvarim ogradu pa mi je piknul neku lovu jer ima penez

Ingrid

Gost

0 0

hej a kad ti letis? i kak samo jedan smjer karta? zar ne treba biti povratna karta?

Puno ti hvala

karlo2013

Gost

0 0

pa ja sam si kupil one way, nigde ne pise da trebam povratnu

karlo

Gost

0 0

jao, pa trebas imas povratnu ako ides preko vize, zar te nisu opomenuli na ambasadi ???

emadavid

Registriran uporabnik

0 0

mene je brat pozvao kod njega na godinu dana imam 54 godine i slobodna sam,uplatio  bi mi dole povratnu kartu ali neznam ovdje odakle da počmem i prvo sam se prijavila ovdje kako bi saznala inf.što mi je najprije raditi  i najlakše doći do vize,ako ima kakvo takvo iskustvo može moj mail.hvala  vapormoj11@gmail.com

emadavid

Registriran uporabnik

0 0

mene je brat pozvao kod njega na godinu dana imam 54 godine i slobodna sam,uplatio  bi mi brat  dole povratnu kartu ali neznam odakle da počmen  i prvo sam se prijavila ovdje kako bi saznala inf. o potrebitim domumentima i što mi je najprije raditi  i najlakše doći do vize,ako ima kakvo takvo iskustvo može moj mail.bila bi jako zahvalna moj je mail   vapormoj11@gmail.com

pozdrav svim hrabrim ljudima

lana

Gost

0 0

kaj ti trebas radnu vizu ili turisticku? ako trebas turisticku otides na stranicu od ambasade, upises sve sto trebas, platis i dobis vizu nikakav problem.

Moz

Registriran uporabnik

0 0

Pozz ja cu vrlo vjerojatno ici na termin 20.7, jeste gledali smjestaje? Ono sto mene muci je sto nisam siguran hocu li pokriti troskove zivota dolje uz 20h rada tjedno.

tina

Gost

0 0

ja bi na studij ali sada gledam opcije kredita u erste ako mi odbre a mozda budu, budem isao. Dali bi mi studentski kredit sto je supeR!

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90