Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

hotel u new yorku

Dodan: 24.03.15 @10:18:08

mojsan

Gost

0 0

bok, cujem dosta lose kritike za taj SAD i hotele i hostele  jer puno kostaju a dobi se dosta losa usluga. Da li ima ko preporuku hotela/hostela za New York, Miami, Los Angeles i Las Vegas. Planiram put i stvarno bi volio dobiti dobre informacije a da nedam previse novaca uzalud.

također savjet, renta car uzeti prije ili poslje ?

te zna li neko neko osiguravajuce drustvo koje pokriva troskove ako dodje do nesrese ( automobilske ) te da osiguraja dokumente?

hvalaaaaaaaaaaa

niksa

Gost

0 0

Uff, koliko pitanja.

Za avto iskreno nemam pojma. I od svih destinacija samo sam bio u NYC. Smjestaj je stavrno užasno skup. Ja sam bio u nekom hostelu (super lokacija, privatna soba za mene i curu ali shared kupaona - 40eur na noc). Mislim inace da su jeftini oni YMCA ili tako nešto...To je to sa moje strane.

Tanja#

Gost

0 0

Bok!!! I ja pretražujem ovih dana i to za tjedan dna ua 5. mjesecu. Preporuke Tripadvisora za najeftinije hotele su jako loše tako da razmišljam o malo boljim hotelima. Ipak želim spavati ko čovjek

Evo ti nekoliko hotela koje gledam za 8 nocenja za 2 osobe:

- Ramada Eastside za 1670 eur, Travel Inn za 1581 eur, New York Inn za 1606 eur, Manhattan Broadway za 1613 eur.

Žao mi je što se Wolcott zauzeto jer je cijena bila top, samo 1470 eur. I hotel je divan!!! Ali j*ga.

.. i mislim da ih moram brzo bookirat pa još tražim način jer večina ne vrača novce ako otkažem. Zna tko gdje mogu osigurat hotele nekom policom za otkaz?

Nadam se da sam pomogla. Ako ima neka info od vas, napišiteee

Ana

Gost

0 0

hej ljudi , meni je to ipak preskupo ..a kaj nema hostela blize centru? ako netkozna ? bila bi zahvalna ..kiss

Ana

Gost

0 0

hej ljudi , meni je to ipak preskupo ..a kaj nema hostela blize centru? ako netkozna ? bila bi zahvalna ..kiss

pamela

Gost

0 0

ma to sam tim hotelima je stvarno kak naletis, mozda da pogledas i apartmane u NewYorku ? a ono sto ti stvarno savjetujem je NYC City pass da si uzmes i turu helicem ako imas koju kunu vise  za potrosit na uzivanje i adrenalin

Ana

Gost

0 0

bas ti hvala!!! apartman mi ne odgovara kad sam sama ..hihihihi

a kolko dojde let helicem?

pamela

Gost

0 0

a let helicem ti je oko 150 eura mislim, jaooo da mogu uzela bi si opet ali duplo vrijeme pitaj u STA oni ti to rade kratke ture u bilo kojem gradu

miran

Gost

0 0

e a koliko kosta najpovoljnija zrakoplovna karta do new yorka ?

kajmak

Gost

0 0

e jel treba neko cimera na duži period u nyc ? ja bi isao ucit jezik gore i malo brijat turisticki ....

Ivana

Gost

0 0

Pozdrav, htjela bih na vacational tečaj engleskog tjedan dana u NY! To kontam kad mi bude godišnji u rujnu ili listopadu...ima li tko zainteresiran?

Pozzz

yoannakunje@gmail.com

Marija

Gost

0 0

Vacational tecaj? To je nešto drugacije ili obican tecaj engleskog? Jer ja isto razmišljam o tome, ali sam mislila bliže (tipa Lon).

jana

Gost

0 0

za vacation english typ ne treba viza za ostale treba ( studentska ) jer se iduce ucit .... a u nekim skolama ne treba dodatna viza to se pita uvijek ..... vacation je jednostavan tip programa kao osnovni ali malo jaci

karlo

Gost

0 0

kak je moguce da su stanovi jeftiniji od hotela i hostela u new yorku ? gledo sam si mali smjestaj za par dana na airbnb i jeftinije je dosta ....

karlo

Gost

0 0

hej ima tko iskustva sa WAllcot i YMCA hostelima jesu li ok ? dvoumim se izmedju ta dva

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90