Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

new york ucenje jezika

Dodan: 05.02.15 @11:08:17

mikael

Gost

0 0

Hej svima, mislim ici ovo ljeto na ucenje jezika negjde i gledam sve destinacije i nekako mi je najzanimljiviji New York. Ima li neko iskustva sa time ? nasao sam neku kartu od AirFranca akcija iz Beograda vec od 3400 ili iz Zagreba 3900 pa bi volio sve srediti

kinez

Gost

0 0

he, ja sam isao prije 3 godine na kaplan i omjer ulozenog i dobivenog je stvarno super samo sto su meni karte bile prekosuper jer sam isao u 8 mjesecu i bila mi je karta onako airfrancom 8000 kn. Jest da je bila skupa ali je opet bila najjeftinija.

lp,

Sanela

Gost

0 0

Odi izvan ljetnog perioda ako trazis povoljnu kartu. te karte za 3500 kn su odlicne, rijetko se pojave za 3000 kn.

sto se ucenja jezika tice imas super skole na Midtown Broadway .. mislim da je skola Kaplan, poznati su u svijetu. STA su partneri, organiziraju ti sve kartu tecaj smjestaj .. u stvari je to paket škole 

Kolegica je bila, živjela kod obitelji. super iskustvo da vidis kako zive amerikanci

mikael

Gost

0 0

mislis da je kod obitelji najbolje ? ipak je to nyc .... kad bi znao da neko oce ici jos samnom uzeo bi apartman ili studio ovako solo mi je skupo pa sam mozda cak i gledao nesto u rezidenciji da ima ok

<3 NYC

Gost

0 0

iznajmljuju se povoljni stanovi na Airbnb, jeste culi? treba kreditna kartica i dobro pronjuskat ... u new yorku je jako bitna lokacija ako putujes na par dana.

I <3 NYC Divan grad!

marin

Gost

0 0

e jel ide neko ovo ljeto ucit jezik u nyc ?

PAM

Gost

0 0

jel bolji kaplan ili EF ili neka druga za ucit jezik u SAD ?

Skiny

Gost

0 0

Ja sam za Kaplan!!! Bila sam u Londonu i sve je bilo odlično organizirano. New York je još veći grad i vjerujem da i tamo imaju super ponudu dodatnih aktivnosti, poslije tečaja naravno. Na kraju zaboraviš na cijenu ... New York je ipak skup! Bolje da nisi kod obitelji ako želiš izlaziti, ali je i to super jer si stalno u društvu. Sretno!

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90