Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

Qatar ili Turkish za CapeTown

Dodan: 05.02.15 @10:48:03

CapeTown

Gost

0 0

Bok, planiram putovanje u Capetown i sada se dvoumim kako cu letjeti jedno 10 puta godinje na toj relaciji, sa kojom bi mi bilo kompanijom najbolje letjeti i skupljati milje i da li one uopce sto vrijede. Avio karte ce placati firma tako da mi je svejedno .... svi savjeti su dobro dosli

Ana**

Gost

0 0

Moj je savjet Qatar jer su bolja kompanija .. Turke užasno kritiziraju. Qatar leti i u Aziju, čak za Melbpurne imaju jedno presjedanje. Stoposto ces vise letjeti Qatarom, vjeruj mi. U zadnje vrijeme su se pojavile 3 akcije u razmaku 3 mjeseca. POlazak iz Zagreba.

CapeTown

Gost

0 0

ok ako letim Qatarom, kako imaju ponekad duze cekanje u Dohi jel oni pokrivaju troskove tamo toga ili moram sam platit

miro1965

Gost

0 0

pa Qatar Airways ti je super i duze cekanje mozes provesi u njihovom prostoru za duze cekanje i platis tipa nekih 50 usd....

Sanja_travelerka

Gost

0 0

da, njihov lounge .. platis karticom ako zelis malo vise komforta za vrijeme presjedanja. sve sto je duz od 6 sati, uzassss

CapeTown

Gost

0 0

ma ja si odrijemama malo tamo nije meni bed cekati samo da su ok i da ne padnu, malo me strah stalno padaju ti avioni po toj aziji fala bofu idem u africu

Ninočka

Gost

0 0

Hm, ako po Aziji padaju, po Africi baš nije najsigurnije hodati

hans

Gost

0 0

hahahah ne treba gledati crno, put pod noge i auffiderzen

STANKO

Gost

0 0

Qatar i Turkish su super pa odi sa onima koji su povoljniji u tom trenutku jer cijena karte ovisi o raspolozivosti mjesta.

turky

Gost

0 0

a mozda ako ces vise letiti da se odlucis sa turkish Airlines ipak su oni star alliance, pa mozes mijenjati milje i za letove od ostalih clanica ako letis sa Qatarom bices mozda malo zakinut koristenjem milja.

kajmak

Gost

0 0

star alliance rulle!

fiju

Gost

0 0

a mislim da je turkish bolji zbog putanje leta, leti krace nego li qatar do capetown. sto se tice aviokompanija i qatar i turkish su super i na mjestu. jedina prednost turkisha je sto su u star alliance.

lima

Gost

0 0

ma qatar je najbolji!

turkish airlines

Gost

0 0

ali turkish ja mislim da leti za vise zemalja i staralliancu su

turki

Gost

0 0

ako mislis poslje letit vise po drugim zemljama, radje leti sa Turkishem jer su u clanici Miles and more ( Star Aliiance ) pa kompenziras milje. A Qatar i Turkish imaju iste cijene za Afriku ....

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90