Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

Australija i posjet Uluru

Dodan: 27.01.15 @12:16:35

Nina87

Gost

0 0

Bok ljudi! Mene zanima da li je itko vec putovao u Australiju i koja je najpovoljnija opcija za posjet Uluru .. gledam neke lokalne ture, sve imaju uključen prijevoz i nekoliko nocenja jer traju vise dana .. Vaši prijedlozi???? Što je dobra cijena??

perkovic

Gost

0 0

pa kupis si kartu od 950 - 1200 eura do australije ovisi sto volite od aviokompanije British, Qatar, Emirati ili nesto drugo....  a onda si uzmete kamper ako ste avanturisti i otiđete tamo...

neno

Gost

0 0

Letis do Alice Springsa, tamo rentaj Jeep i odvozi red center krug. Mozes spavati u autu u kampovima, to je najpovoljnije jer su cijene turisticke, dakle visoke

odvozio sam prosle godine i definitivno je must

Nina87

Gost

0 0

ja bi si sto vise trosaka pokrila vec tu u hrvatskoj. kartu vec znam da cu uzeti preko STA. putovanje bi bilo tek iduce godine, isle bi jos 2 frendice.

aaa, camperi .. to ce se isplatiti jer nas ima vise jelda?? vidim da STA ima nesto,neke cozy ponude. u hrvatskoj jos tko nudi campere prijedlozi??? bila bi zahvalna

aha, viza!!  jel to problem dobit?

esmerlad

Gost

0 0

Viza nije problem ako imas novaca, a najbolje je bukirati sve unaprijed jer dole uvijek ima nekih dodatnih troskova i zelja. Kamera nemas puno i to ti je najbolje prije i mala je razlika u cijeni.

Nina87

Gost

0 0

Hvalaaaa, puno ste pomogli!! sad nek samo kolegica odluci ja idem!!! Australia here I come!

miro90

Gost

0 0

idem ja sa tobom nina

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90