Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

hosteli u Ansterdamu

Dodan: 26.10.05 @21:30:20

Lela

Gost

0 0

Za Novu godinu mislimo ići u Ansterdam. Da li možda netko zna neki jeftiniji hostel?

sue

Gost

0 0

I mene muči isti problem- idem za Novu Godinu u Amsterdam, a ne znam za hostele najjeftinije dok ne dođem tamo. Nego imam ja jedno drugo pitanje. Koja je najjeftinija varijanta do Amsterdama (po mogućnosti avion)? Kako ti ideš recimo i koliko plaćaš?

ivan

Gost

0 0

Ja sam išao vlakom i bilo je ok i jeftino.

Do muenchena imas poseban popust, a onda od muenchena do amsterdama sa city night line za 29 eur noćni vlak.

bacho

Gost

0 0

i jos nadoplatis neku malu lovu (za nightline) i imas cak i krevet u vlaku, sjedala su im za kurac i smije se pusit samo u malom vagonu restoranu....

yo

Gost

0 0

jel moze neko onda ostavit link di mogu te karte za vlak naci...

littlesue

Gost

0 0

Uglavnom, naše cijenjene Hrvatske željeznice nemaju link tako da telefonski saznaš za taj vlak do Munchena koji ti je oko 600 kn povratna (kreće oko 8 u jutro, u Munchenu si oko 5 po podne). Onda imaš vlak do Amsterdama (povratna) za nekih 60 eurića koji ti kreće u 22:40- to ti je taj www.CityNightLine.ch (mislim da je to prava adresa, sad više ni ja ne znam). Uglavnom ova cijena od 60 eura iz Munchena do Amsterdama ti varira ovisno o tome da li uzmeš krevet, kabinu ili kaj već. Može te to i jeftinije doći (30 eura brijem).

GOST

Gost

0 0

Budimpešta,Ferihegy,leti se sa Sky Europe za nekih 70 eura.Tako sam makar ja išao.Karte se moraju rezervirati što prije da bi cijena leta bila niža.(Ukucajte Sky Europe u google-u)U blizini Niuwemarkt-a,trga u RedLight-u nalazi se valjda jedan od najjeftinijih hostela u Amstiću.Imaju samo sobe gdje se spava sa još masom ljudi,znači ništa od jedno/dvo/tro-krevetnih soba...Mislim da je spavanje sa nekim mršavim doručkom bilo oko 12-13jura.Jedini možebitni problem je što oni imaju nešto što bi se prevelo kao "policiski sat",znači u 1 ili 2 u noći vrata se zaključavaju,možeš van,ali ne i nazad.Hostel se zove "SHELTER",može ga se pronaći na webu i rezervirati noćenja.Cheers!

anon

Gost

0 0

Baza studentskih avio karata:
Destinacija: Amsterdam

Polazak: Ljubljana
Prijevoznik: ADRIA AIRWAYS
Cijena povratne avio karte: 147 EUR oz. 1.096,62 HRK
Valjanost avio: od 1.5.2006 do 31.12.2006
Trajanje avionske karte: 12 M
Napomena: Karta važi za nestudente do 26 i studente do 34 godina sa IYTC oz. ISIC iskaznicom.2004222
UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90