Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

Ashram ili slicno?

Dodan: 31.05.12 @13:25:47

Lena

Gost

0 0

Pozdrav svima,

nadam se da sam na pravo mjestu s pitanjem. Naime, zeljela bih naci neki asram ili nesto slicno, zasad mozda cak i u Europi, barem dok ne zastedim za put do Indije. Moze i biti neko drukcije slicno mjesto - znaci, gdje bih mogla provoditi vrijeme u prirodi, raditi neki posao, daleko od buke, meditirati, raditi jogu i baviti se slicnim aktivnostima. Naisla sam na puno takvih mjesta, ali ono sto je meni bitno da bude pristupacno mom dzepu. Dakle, ima neko za preporuciti neko slicno (jeftinije) mjesto? Ili ako netko ima bilo kakav savjet, bila bih zahvalana...

Lena

znam

Registriran uporabnik

0 0

Neznam jesi čula da u indiji postoji himalayan farm project.. evo malo pročitaj, inače jako kul stvar.. http://himalayanfarmproject.com/volunteer/
btw, neznam za nešto slično u europi..

Lena

Gost

0 0

Hvala ti puno!!! Ovo je nesto kao wwooffing Zvuci super!!

madu

Gost

0 0

draga Lana.. jesi li nasla nesto po pitanju odlaska u asram? ja sam zainteresirana za isto, ali isto nesto sto bi odgovaralo mojem dzepu..

javi ako imas neke informacije!

hvala

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90