Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

ŽIVOT I RAD U KANADI

Dodan: 04.04.12 @09:09:58

sara

Registriran uporabnik

0 0

Isto tako vozaci kamiona ..ako je netko u CANADI i vozi neka mi se javi na vlatkasara76@gmail.com

Zahvaljujem

Mirjana

Gost

0 0

Da li netko zna neku dobru agenciju kojoj bi se mogla obratiti za posao u Kanadi?? Osim Actyla zato jer sam ih kontaktirala i dobila odgovor da su zatvoreni i ne primaju klijente!!

mirjana.srebak@gmail.com

Ivica

Gost

0 0

Pozdrav fort.mcmurray01. Molio bih te da mi se javiš na rakijash@gmail.com jer ne mogu naći tvoju mail adresu da se ja tebi javim. 

carmen321

Registriran uporabnik

0 0

Ima dosta smještaja objavljenih https://goo.gl/aw22ZF i u Kanadi

Ivo

Gost

0 0

Kolko dođe <a href="http://migra.hr/usluge-selidbe/">cijena selidbe</a> u Kanadu, tj. koliko otprilike treba izdvojiti novaca za put,privremeni smještaj itd.

Ivo

Gost

0 0

Kolko dođe [url=http://migra.hr/usluge-selidbe/]cijena selidbe[/url] u Kanadu, tj. koliko otprilike treba izdvojiti novaca za put,privremeni smještaj itd.

charles

Gost

0 0

karta ti je od 500 Eura na vise, sto se tice novaca moras imati za prvih 3 mjeseca minimalno 100 dolara dnevno + ostalo

DanmarK

Gost

0 0

Trebate li brzi novac za vašu tvrtku, opremu, inventuru ili ekspanziju?

Ovdje smo da vam pomognemo. Danmarkova kreditna tvrtka pruža rješenja za financiranje svih vrsta poslova, malih i velikih. Pružamo alternativne poslovne zajmove, pružamo potrebne papirnate radove i ponosimo se našim brzim preokretom kako bismo vam dobili što prije novca. Pošaljite nam e-mail danas danmarkloanfrm@gmail.com kako biste se raspitali o našim uslugama.

jane

Gost

0 0

Zdravo,

To je obavijestiti javnost da je gospođa Rose Badmus, privatna zajmodavac, otvorila financijsku priliku svakome tko je u potrebi za bilo kakvom financijskom pomoći. Mi dajemo zajmove pojedincima, tvrtkama i tvrtkama pod jasnim i razumljivim uvjetima i uvjetima uz kamatnu stopu od samo 2%. kontaktirajte nas danas putem e-maila kako bismo vam mogli dati naše uvjete i uvjete kredita na: (roseofsharonfinance@gmail.com)

Valeria Marco

Gost

0 0

Moje ime je Valeria Marco, pre 6 meseci, moj poslovni kolaps, nisam imao nade da ponovo dobijem svoj posao. Pokušao sam da pozajmim novac iz banke, ali nisam imao dovoljno novca na svojoj kreditnoj kartici i nema imovine kao kolateral za dobijanje zajma, a onda je moja vrlo bliza prijateljica Camila Diego, upoznala me sa nekim kreditorima preko interneta GINA MORGAN LOAN COMPANY LTD. Ta kreditna kompanija ove žene je mogla da mi da zajam od 160.000 evra bez imovine kao kolaterala ili kreditne kartice, ali mi je ona dala poverenje. Tako su moji prijatelji rekli sebi zašto sam sebično, pa sam odlučio da podelim ove informacije sa svima. Ako vam je potreban kredit od pouzdanog zajma, pozajmljivac kontaktirajte Ginu Morgan preko njene e-pošte: ginamorganloancompany@gmail.comMoje ime je Valeria Marco, pre 6 meseci, moj poslovni kolaps, nisam imao nade da ponovo dobijem svoj posao. Pokušao sam da pozajmim novac iz banke, ali nisam imao dovoljno novca na svojoj kreditnoj kartici i nema imovine kao kolateral za dobijanje zajma, a onda je moja vrlo bliza prijateljica Camila Diego, upoznala me sa nekim kreditorima preko interneta GINA MORGAN LOAN COMPANY LTD. Ta kreditna kompanija ove žene je mogla da mi da zajam od 160.000 evra bez imovine kao kolaterala ili kreditne kartice, ali mi je ona dala poverenje. Tako su moji prijatelji rekli sebi zašto sam sebično, pa sam odlučio da podelim ove informacije sa svima. Ako vam je potreban kredit od pouzdanog zajma, pozajmljivac kontaktirajte Ginu Morgan preko njene e-pošte: ginamorganloancompany@gmail.com

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90