Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

ŽIVOT I RAD U KANADI

Dodan: 04.04.12 @09:09:58

sara

Registriran uporabnik

0 0

Isto tako vozaci kamiona ..ako je netko u CANADI i vozi neka mi se javi na vlatkasara76@gmail.com

Zahvaljujem

Mirjana

Gost

0 0

Da li netko zna neku dobru agenciju kojoj bi se mogla obratiti za posao u Kanadi?? Osim Actyla zato jer sam ih kontaktirala i dobila odgovor da su zatvoreni i ne primaju klijente!!

mirjana.srebak@gmail.com

Ivica

Gost

0 0

Pozdrav fort.mcmurray01. Molio bih te da mi se javiš na rakijash@gmail.com jer ne mogu naći tvoju mail adresu da se ja tebi javim. 

carmen321

Registriran uporabnik

0 0

Ima dosta smještaja objavljenih https://goo.gl/aw22ZF i u Kanadi

Ivo

Gost

0 0

Kolko dođe <a href="http://migra.hr/usluge-selidbe/">cijena selidbe</a> u Kanadu, tj. koliko otprilike treba izdvojiti novaca za put,privremeni smještaj itd.

Ivo

Gost

0 0

Kolko dođe [url=http://migra.hr/usluge-selidbe/]cijena selidbe[/url] u Kanadu, tj. koliko otprilike treba izdvojiti novaca za put,privremeni smještaj itd.

charles

Gost

0 0

karta ti je od 500 Eura na vise, sto se tice novaca moras imati za prvih 3 mjeseca minimalno 100 dolara dnevno + ostalo

Patricia Martins

Gost

0 0

Moje ime je Patricia Martins, samohrani roditelj, prije nego što je moj muž umro, ostavio nas je toliko duga, bio sam toliko zbunjen i frustriran kako platiti ogroman dug. Jednog dana sam prolazio preko interneta koji sam došao preko svjedočenja (Pedro Gonçalo) o tome kako mu je GINA MORGAN pomogao s kreditom. Zato sam podnijela zahtjev za kredit od 85.000 eura u trajanju od 5 godina od tvrtke putem svoje pošte (ginamorganloancompany@gmail.com) Kada sam se prijavio za kredit, napravio sam zavjet Bogu da, ako dobijem zajam, ja ću neka svijet zna što je učinio za mene, na moje najveće iznenađenje, za manje od 48 sati moj je kredit odobren kamatnom stopom od 2%. Sada sam riješio dug svog muža i pokrenuo svoj novi život i posao. Upravo sam ispunio svoj zavjet. Dakle, ako želite bilo koju vrstu kredita za tako nisku razinu od 2%, obratite se tvrtki GINA MORGAN LOAN COMPANY LTD na njezinu e-mail adresu ginamorganloancompany@gmail.com

szeljko

Gost

0 0

Ja sam profesionalni privatni kreditni zajmodavac. Registriran sam za izdavanje zajmova po vrlo niskoj stopi od 3% godišnje. Radim s timom stručnjaka kao štabova i dajem istovrijedne zajmove za odobravanje. Sve vrste zajmova kao što su hitni krediti, zajmovi za konsolidaciju duga, auto, vozila, kamion krediti, poslovni zajam, financiranje / financiranje, hipotekarni zajmovi, studentski krediti, poljoprivredni krediti, zajmovi za izgradnju i još mnogo toga. Email: rodfinancing@gmail.com

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90