Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

ŽIVOT I RAD U KANADI

Dodan: 04.04.12 @09:09:58

sara

Registriran uporabnik

0 0

Isto tako vozaci kamiona ..ako je netko u CANADI i vozi neka mi se javi na vlatkasara76@gmail.com

Zahvaljujem

Mirjana

Gost

0 0

Da li netko zna neku dobru agenciju kojoj bi se mogla obratiti za posao u Kanadi?? Osim Actyla zato jer sam ih kontaktirala i dobila odgovor da su zatvoreni i ne primaju klijente!!

mirjana.srebak@gmail.com

Ivica

Gost

0 0

Pozdrav fort.mcmurray01. Molio bih te da mi se javiš na rakijash@gmail.com jer ne mogu naći tvoju mail adresu da se ja tebi javim. 

carmen321

Registriran uporabnik

0 0

Ima dosta smještaja objavljenih https://goo.gl/aw22ZF i u Kanadi

Ivo

Gost

0 0

Kolko dođe <a href="http://migra.hr/usluge-selidbe/">cijena selidbe</a> u Kanadu, tj. koliko otprilike treba izdvojiti novaca za put,privremeni smještaj itd.

Ivo

Gost

0 0

Kolko dođe [url=http://migra.hr/usluge-selidbe/]cijena selidbe[/url] u Kanadu, tj. koliko otprilike treba izdvojiti novaca za put,privremeni smještaj itd.

charles

Gost

0 0

karta ti je od 500 Eura na vise, sto se tice novaca moras imati za prvih 3 mjeseca minimalno 100 dolara dnevno + ostalo

Mrs Rose Mary

Gost

0 0

Trebate li platiti novac za plaćanje računa? KONTAKTIRAJTE: mrsrosemary4434@gmail.com ZA VIŠE INFORMACIJA.

Tomislav gordic

Gost

0 0

moje ime je Tomislav Gordić. Moja mi je majka rekla da ona ide putem interneta i došla je do publikacije Guaranty Trust Loan, koja kaže da je njezina kreditna kuća odobrila zajam široj javnosti uz vrlo nisku kamatnu stopu od 2%.

Dakle, kontaktirala sam tvrtku putem e-pošte: anamichaelguarantytrustloans@gmail.com koja je u publikaciji koju je vidjela moja majka i podnijela zahtjev za kredit od 8.000 eura za razdoblje od 2 godine. Tvrtka mi je odgovorila i poslala mi sve uvjete i odredbe njezine tvrtke koju sam pročitao i prihvatio sam uvjete.

Nakon što sam odobrio moj zahtjev za kredit, primio sam obavijest od moje banke da je moj bankovni račun za koji sam izjavio udarac dobio iznos od 8.000 eura.

Dovršio sam otplatu zajma 18. prosinca 2017., a ja sam odlučio zatražiti da mi za 32.000 eura pošaljem vlastiti posao, koji sam također primio na svom bankovnom računu nakon istih postupaka. Odlučio sam uključiti i svoje bankovne podatke kako bi svi znali da je to istina i vrlo stvarna.

U nastavku su detalji o mojim bankama:

Naziv banke: PBZ Slavonski Brod

Naziv računa: Tomislav Gordic

Broj računa: HR6723400093202740084

IBAN HR6723400093202740084

Dakle, želim iskoristiti ovu priliku da kažem svima koji traže privatni zajmodavac na internetu koji je pouzdan za kontakt Guaranty Trust Loan putem e-pošte: anamichaelguarantytrustloans@gmail.com

Možete me kontaktirati i ako vam je potrebna pomoć ili želite postaviti pitanja o tome kako sam dobio kredit.

Evo moje e-pošte: [gordictomislav@gmail.com]

Tomislav gordic

Gost

0 0

moje ime je Tomislav Gordić. Moja mi je majka rekla da ona ide putem interneta i došla je do publikacije Guaranty Trust Loan, koja kaže da je njezina kreditna kuća odobrila zajam široj javnosti uz vrlo nisku kamatnu stopu od 2%.

Dakle, kontaktirala sam tvrtku putem e-pošte: anamichaelguarantytrustloans@gmail.com koja je u publikaciji koju je vidjela moja majka i podnijela zahtjev za kredit od 8.000 eura za razdoblje od 2 godine. Tvrtka mi je odgovorila i poslala mi sve uvjete i odredbe njezine tvrtke koju sam pročitao i prihvatio sam uvjete.

Nakon što sam odobrio moj zahtjev za kredit, primio sam obavijest od moje banke da je moj bankovni račun za koji sam izjavio udarac dobio iznos od 8.000 eura.

Dovršio sam otplatu zajma 18. prosinca 2017., a ja sam odlučio zatražiti da mi za 32.000 eura pošaljem vlastiti posao, koji sam također primio na svom bankovnom računu nakon istih postupaka. Odlučio sam uključiti i svoje bankovne podatke kako bi svi znali da je to istina i vrlo stvarna.

U nastavku su detalji o mojim bankama:

Naziv banke: PBZ Slavonski Brod

Naziv računa: Tomislav Gordic

Broj računa: HR6723400093202740084

Dakle, želim iskoristiti ovu priliku da kažem svima koji traže privatni zajmodavac na internetu koji je pouzdan za kontakt Guaranty Trust Loan putem e-pošte: anamichaelguarantytrustloans@gmail.com

Možete me kontaktirati i ako vam je potrebna pomoć ili želite postaviti pitanja o tome kako sam dobio kredit.

Evo moje e-pošte: [gordictomislav@gmail.com]

Tomislav gordic

Registriran uporabnik

0 0

my name is Tomislav Gordić. My mother told her she went online and came up with the Guaranty Trust Loan, which says her credit house has approved the loan to the general public at a very low 2% interest rate.

So I contacted the company by email: anamichaelguarantytrustloans@gmail.com which was in my mother's publication and filed a 8,000-euro loan application for a 2-year period. The company responded and sent me all the terms and conditions of her company I read and accepted the terms.

After I approve my credit request, I received a notification from my bank that my bank account for which I had said the blow received an amount of 8,000 euros.

I completed the repayment of the loan on December 18, 2017, and I decided to ask for EUR 32,000 for my own business, which I also received in my bank account after the same procedures. I've decided to include your bank details so that everyone knows that this is true and very real.

Below are details of my banks:

Name of Bank: PBZ Slavonski Brod

Account Name: Tomislav Gordic

Account number: HR6723400093202740084

So, I want to take this opportunity to tell everyone who is looking for a private lender on the internet who is trusted to contact the Guaranty Trust Loan via email: anamichaelguarantytrustloans@gmail.com

You can contact me if you need help or want to ask questions about how I got a loan.

Here's my email: [gordictomislav@gmail.com]

Robert Carlos

Gost

0 0

Pozdrav svima.

Jeste li uskraćeni pristup financijskom zajmu za kupnju kuće, automobila, financiranja ili osnivanja velikog posla.

Nemojte se brinuti više ........ Požurite i prijavite se za vaš mekani zajam kod tvrtke Robert Helping Hands.

Mi dajemo zajam pouzdanim pojedincima uz nisku kamatnu stopu od 1,88%.

Interesantna osoba treba nas kontaktirati preko: Robertfinancialgrowth444@gmail.com.

Čekamo zadovoljiti i tretirati vas kao zlatnog kupca.

Lijepi Pozdrav.

Robert CarlosPozdrav svima.

Jeste li uskraćeni pristup financijskom zajmu za kupnju kuće, automobila, financiranja ili osnivanja velikog posla.

Nemojte se brinuti više ........ Požurite i prijavite se za vaš mekani zajam kod tvrtke Robert Helping Hands.

Mi dajemo zajam pouzdanim pojedincima uz nisku kamatnu stopu od 1,88%.

Interesantna osoba treba nas kontaktirati preko: Robertfinancialgrowth444@gmail.com.

Čekamo zadovoljiti i tretirati vas kao zlatnog kupca.

Lijepi Pozdrav.

Robert Carlos

David Peterson

Gost

0 0

Dobar dan Dame i gospodo, ovo je privatna kreditna tvrtka čiji je cilj uništiti siromaštvo s površine zemlje. Mi vam donosimo ponude zajmova u rasponu od $ 1000 - $ 1000000 s kamatnom stopom od 2% mjesečno. Pošaljite nam mail danas ili nas kontaktirajte putem Wahstapp-a ako ste zainteresirani: davidpetersonloanfirm1@outlook.com +1(413)676-9401

lisa

Gost

0 0

Želim zahvaliti gospodinu westhoodu da mi dajem zajam. Našao sam svjedočenje o tome kako je prijatelj dobio zajam od apexloans i podnijela sam zahtjev za kredit i dobio moj kredit. Ako vam je potreban hitni kredit danas, izbjegavajte prijevare s interneta i danas se prijavite za besplatne zajmove putem e-pošte; apexloans@yahoo.com

DONALD CHRIS

Gost

0 0

Pozdrav svima. Vidio sam komentare ljudi koji su već dobili zajam od čistih zajmova za srce, a zatim sam se odlučio podnijeti zahtjev pod svojim preporukama i samo nekoliko sati sam potvrdio u svom osobnom bankovnom računu ukupan iznos od 50.000 dolara za koji sam zatražio. Ovo je stvarno sjajna vijest i savjetujem svima koji trebaju pravi kredit za prijavu putem svoje e-pošte: worldwideloanfirm0@gmail.com Ili ga možete poslati putem: +19144656417

Lisa Scott

Gost

0 0

Dobar dan Svi,
Moje ime je Lisa Scott, želim da koristim ovaj medij da bih podelio ovo svedočanstvo o tome kako sam primio moj zajam od kompanije legitimnog zajma. Pre nekoliko meseci sam bio u očajničkoj potrebi Loana, stupio sam u kontakt sa toliko kompanija, ali sam bio opljačkan u ukupnom iznosu od 3,000 €, postao sam više frustriran i očajan. Do jednog vernog dana, odlučio sam da stupim u kontakt sa svojim prijateljem koji je nedavno dobio kredit na internetu, rekao sam joj o svojoj finansijskoj situaciji, rekla mi je o ovoj legitimnoj kreditnoj kompaniji pod nazivom SUSAN WEALTH LOAN COMPANY (susanwealthloancompany@gmail.com). Kontaktirao sam kompaniju i dobio je Pravila i uslove Kompanije koje sam prihvatio i na moje najveće iznenađenje u roku od 48 sati odobrio mi je moj kredit od 40.000 € i prebačen na moj račun. Verujem da i drugi ljudi svedoče o istoj kompaniji. Da li vam je potreban kredit hitno? kontaktirajte kompaniju putem e-maila: susanwealthloancompany@gmail.com

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90