Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

Kolumbija

Dodan: 05.10.10 @14:17:50

smuc

Gost

0 0

Svakako mislim da je najjeftininje letiti iz Madrida, a do tamo Ryanair-om iz Venecije.. provjerite to... Ako sam sta zaboravio podsjetite me...

Zizi

Registriran uporabnik

0 0

Smuc, hvala ti puno!!

Znaci tebe kad si sletio u Kolumbiju nisu niti pitali za razloge dolaska i to sve neg si samo ispunio formular?

E i jesi ti uzimao tablete protiv malarije?? Ja bila u Zavodu za javno zdravstvo, preporucili mi cijepljenje protiv zute groznice i tablete Lariam protiv malarije kao za svaki slucaj ali stvarno mi se to ne pije ako ne moram, citala sam jos po netu da ima lude nuspojave i slicno.. Ajd plz ak je jos netko bio nek napise dal je uzimao te tablete ili nije potrebno..

Btw ja evo kupila kartu preko STA, 5600kn povratna iz Beca, 3 tjedna prije puta, par dana rnije bila je jedno 250kn jeftinija cak!

Hvala puno svimaaa

P.s. Bogota ak slucajno navratis na forum javi dojmove i dal je bilo kakvih problema na aerodromu!

smuc

Gost

0 0

Da, ma ne brini.. Napisi bilo koji hostel kao mjesto boravka i to je to.. Nevjerujem da ce komplicirati oko toga... Zuta groznica obavezno za juznu ameriku..trebala bi biti cijepljena barem 10 dana prije puta... A sto se malarije tice to ti sigurno netreba.. zjakao sam po cijeloj kolumbiji i nemas frke, opusti se Ako te to bas toliko brine ti tablete uzmi sa sobom...njih mozes poceti piti kad vidis prve simptome malarije... mada nece biti problema sigurno!!!

Zizi

Registriran uporabnik

0 0

Smuc, zakon si, puuuno hvala!!

Ma kupit cu jedan paket tog sranja za malariju cisto da imam uz sebe to kaj kazes, inace se ne budem s tim opterecivala!

A kaj jesi se mazao stalno s onim repelentima protiv komaraca bar?

Kakav ti je dojam sto se sigurnosti u Kolumbiji tice, imas kakav savjet? Ja cu 2.5mj biti u Santa Marti i onda 2 tj putovat okolo po Kolumbiji.

E i nesto cujem da mob ne radi za komunikaciju porukama s Europom?

Frendici iz Kolumbije starci nisu opce mogli slat poruke njoj u Cesku i nes sam citala po netu da to zna bit problem..

Hvala, hvala, hvala unaprijed!!

smuc

Gost

0 0

To da, koristio sam otrov za komarce obicno prije spavanja da me živog ne pojedu

Neznam ni sam kaj da ti velim, pamet u glavu i opreza nikad dosta, to je sve sto ti mogu reci...vjerujem da si informirana gdje ides i kako se dole ponasat tako da mislim da nema potrebe da previse diskutiramo o sigurnosti

A mobiteli....to ti stvarno nebi znao, ja ga osobno nisam koristio.. Najjednostavnije ti je javljat se preko neta, u gradovim se lako nalaze internet centri koji nisu preskupi pa ti preporucam da se koristis netom..

Ivica

Gost

0 0

Zizi, kako ti zavidim na putu u Santa Martu. Ja bih tamo nazad

Radio sam pola godine u Santa Marti na sveučilištu (preko IAESTEA) i totalno se zaljubio u grad i ljude. A nikako prilike da opet odem.

Dobro iskoristi vrijeme tamo. Vikendom u Tayronu, a preko tjedna malo Taganga, malo Rodadero. To ti je sve na 10 minuta vožnje. Sunčaj se i uživaj

Zizi

Registriran uporabnik

0 0

Hehe Ivice bas mi je drago da ti je super tamo bilo!!

Daj mi molim te reci jesi se ti kaj kljukao s tim prokletim tabletama protiv malarije?? Ja odlucih da necu, ukoliko me netko ko je bio ne razuvjeri)

I ak imas kakav savjet reci!!

TNXXXX!!!

Ivica

Gost

0 0

Ne trebaju ti antimalarici. Nisam uopće čuo da ima malarije tamo. Ako ćeš spavati na otvorenom (a ja sam skoro svaki vikend u Tayroni), trebat će ti neki repelent i mreža za komarce.

A savjeti. Pa ne znam. Ništa posebno. Samo se opusti i zabavljaj. Kolumbijci su super. Ako ne znaš španjolski, brzo ćeš ga naučiti. Teško je naći ikoga da govori razumljiv engleski.

Ako si tamo za karneval, otiđi do Barranquille. Ako nije karneval, ni ne idi tamo. Jako dosadan grad. Cartagena je jako lijepa. Medellin i Bogota su ok. Veliki gradovi. Imaju fini stvari za vidjeti, ali ništa što obara s nogu.

Ako imala vremena (i love) otiđi u Ciudad Perdida. Ja nisam išao, ali svi koji su bili tamo su oduševljeni.

U blizini Santa Marte imaš Mincu (malo planinskog zraka), lijepe plaže i nakon parka Tayrona (prema Rioachi). I Rioacha je simpatičan gradić. Ako imaš kakvo društvo tamo, odeš na dan.

Ma zapravo sve je lijepo i zanimljivo, ali ja sam toliko zaljubljen u Santa Martu i park Tayrona, pa na druge stvari skoro nisam ni obraćao pažnju.

Lijepo se zabavi

doricaa

Gost

0 0

mene zanima trenutna cijena karata koliko sam gledala skupe su,ako neko zna ima li kakvih akcija nisam još odredila datum putovanja jer čekam kakvu akciju na karte

šta mi je sve potrebno za put osim tih tableta,osiguranja i kartica??

i ako se ispunjava kakva dokumentacija i formulari na kojem su jeziku engleskom,španjolskom ili hrvatskom ??

njofra

Gost

0 0

mene zanima trenutna cijena karata planiram ići u kolumbiju u cartagenu zanima me ima li kakvih akcija jer još nisam nabavila kartu

šta mi sve treba osim osiguranja,kartica,nešto gotovine i cjepiva za žutu groznicu???

vezano uz formulare i dokumentaciju potrebnu koja se ispunjava na kojem je jeziku jeli na engleskom,španjolskom ili hrvatskom

Sheii

Registriran uporabnik

0 0

Pozdrav!! Dragi mi je iz Kolumbije i silno zeli da dodem na neko vrijeme kod njega, pa me sad zanima posto idem kod njega doma,a imam namjeru ostat duze od 90 dana. Zanima me sta mi sve treba ako netko zna? I dali mogu uopce ostat duze od 90dana ? hmm

Fala

shon

Gost

0 0

mozes 90 dana ostati, a ako oces duze trebas vizu ili jednostavno uci i izaci preko granice

alen

Gost

0 0

jaoooo ja bi nazad na Cartagenu kako je tamo samo lijepooo , avio kartu sam platila onako 3500 kn neka je akcija bila i ostala sam maxmalno 90 dana tamo !

marinko

Gost

0 0

daj mi recite jel sigurno tamo sada ici ? koje anti malarike preporucate ima ih vise 

Martina

Gost

0 0

Ja putujem sad 13.2 i ne piju mi se antimalarici, al na zavodu za javno zdravstvo to preporučuju i naravno da je doma odma drama nastala da pijem smile

maki

Gost

0 0

ma to moras piti jedino ako ides van grada gdje je sve prljavo ili tako nesto, ako si u gradu il u resortu nit ne trebas !

franko

Gost

0 0

a jeste vidjeli cijene od Turkish Airlinesa iz Zagreba, Budimpeste i Venecije  ili KLM i Iberie iz Venecije znaju biti od 3500 kn na vise !

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90