Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

PUTOVANJE PO AZIJI!!!!

Dodan: 14.04.10 @23:09:00

lutz

Gost

0 0

Ovako,vec duze vrijeme trazim zrtvu koja bi htijela putovati po AZIJI,thailand,vietnam, camboda, bali i itd...(vremenski meni pase od mjesec pa do 3 mjeseca)

DA li je netko zainteresiran???

Plan mi je ici pred Bozic ...

Malkavian

Gost

0 0

Tko ne bi volio putovat po aziji je lud. Osobno želim otputovat u Japan..i po mogućnosti tamo i ostat, ali kakve su prilike ovdje...sve više razmišljam o preseljenju što dalje odavde...eh da sam tajkun....love do neba i svijet pod nogama, a ovako..mogu sam maštat o tome da putujem nekamo.

Za putovanje po svijetu trebaš imat love ko blata, a mnogi to i nemaju, kao ja...bemti

lutz

Gost

0 0

ehhh pa ni meni nije lova s neba pala!

ac06ever

Gost

0 0

Ja planiram putvanje od Japana do Indonezije u ljetu 2012

bla

Gost

0 0

Koloki procjenjuješ da bi ti trebalo novaca? Proputovanje po Aziji - moj san!!

lutz

Gost

0 0

pa ovisi na vremenski koliko brijes dole bit ali,karta je naskuplja.ima iz milana povratna za oko 650 eur,a dole je sve bagatela.

uglavnom brijem za 2-3 mj da ti treba oko 3 tis eura,to je po mojoj nekoj ovako procjeni,mislim uvijek se da potrosit lova pa makar imao do krova,mozda i manje .Ovisno kam bi isao i tak... jer sam gledala i imas tamo asiaair njihova low cost companija koja ti ima letove za bilo kam po 20,30 dolara tipa bangok-kualalumpur,ili kualalumpur-bali i tako da ne nabrajam....

bla

Gost

0 0

Mjesec do 3 mjeseca najviše kao i ti....ali ja bi ipak negdje dogodine u proljeće putovala.....! Ali to je ok što se novaca tiče...toliko bi se dalo skupit do proljeća, a zvuči savršeno!

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90