Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

Working Holiday Canada

Dodan: 12.04.10 @11:56:50

Bobo

Gost

0 0

Nema veze jel si student ili ne. sve ti lijepo pise na stranici od ambasade. jedini nacin da dobijes radnu vizu je da imas poslodavca koji ti ju je spreman dati

Luka

Gost

0 0

Pozdrav svima! Ima li nekoga ko ide preko prgrama Work and Study Canada, koji traje 6 ili 12 meseci? Ja idem preko tog programa, trenutno sam u fazi prikupljanja papira za vizu, i zelim razmeniti iskustva s nekim ko je bio ili planira ici u Kanadu preko ovog ili slicnih programa Moj e-mail: lukakacina@hotmail.com

Pozdrav svima i zelim vam brz odlazak u Kanadu )

kiki

Gost

0 0

Pa mislim ono u 45 minuta Working Holiday Canada 2013 zatvoren, ne znam kojom si se brzinom trebo prijavit, strašno!!!!!!!!

tokifoki

Gost

0 0

koliko sam shvatio, working holiday vizu je moguce dobiti i bez poslodavca.. trenutno sam u procesu apliciranja.. molim nekog ko je takodje u procesu ili je bio, jos ako zna nesto na tu temu da mi se javi...

tokifoki@gmail.com

Shaad

Gost

0 0

Evo i ja sam u procesu dobijanja WHa za 2013....i to  da nisa refreshao stranicu nebi ni upao...sve se razgrabilo u 20tak minuta...

jel ima nettko da planira uskoro ici a nema bas neki plan (kao i ja uostalom)?

EloEla

Gost

0 0

Ja prvo čekam pozitivan odgovor od druge faze prijave (myCiC account) pa se onda bacam na organiziranje putovanja i slično... Ovo je još uvijek neizvjesno.

Andreja

Gost

0 0

Svida mi se ovo sa njih osam .Ako su nam voljni pomoci nas je sestero  odnosno cetvero dnece. Pa neka mi se javi na email. andrejatomic@rocketmail.com

Icemonk

Registriran uporabnik

0 0

Ne znam da li ovo netko zapravo čita, ali svejedno napisati ću.

Dakle u 4 - tom mjesecu 2013 - este, sam otišao u BHV i započeo proces prijave, gospodična me tražila CV, 100eura i kopiju putovnice, znam cijelu proceduru i više manje mi je sve jasno u teoriji očito. 

Osim jedne stvari zapravo, a to je da je sada 15.09.2013, što će reći, prošlo je nešto više od 5 -t mjeseci, ni traga ni glasa od BHV - a, zvao sam par puta, otišao tamo osobno, malo mi je to sve skupa sumnjivo, nisam još dobio nikakvu lozinku/password niti obrazac za popunjavanje koji bi onda bio proslijeđen ambasadi itd...

Moje pitanje bi glasilo koliko se to čeka, da li je normalno da ja čekam već 5 mjeseci bez ikakvog pomaka?

Zahvaljujem,

P.S.

Mail ako netko želi kontaktirati me eventualno, budite slobodni na;

icemonks@gmail.com

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90