Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

tunis hellp

Dodan: 21.10.09 @20:31:36

snješka

Gost

0 0

htjela bi u tunis 2.1.2010... molim neku preporuku za agencije

rina

Gost

0 0

pa, ja sam bila u tunisu ovo ljeto i išla sam preko kompasa, oni su se iskazali skroz super, šta se mene tiče.

platila san sve skupa sa aerodromskim taksama i putnim osiguranjem i all inclusive ponudom 3200kn

ako te išta zanima samo pitaj

keyo

Gost

0 0

sve osim kartaga-travela,užasni su a vodići su im mila majko....

probaj guglat last minute vidjet češ isplativo jako...

ja bio u siječnju prošle godine,proputovao u solo aranžmanu vlakom cijeli Tunis uzduž i poprijeko dok su se drugi brčkali u hotelskom bazenu...ako ti trebaju bilo kakve info. slobodno pitaj na keyo@net.hr

naučio i podosta arapski.... inshalla.....

anitee

Gost

0 0

Ja sam bila prošle godine s Adriatica.netom, oni su se isto super pokazali, a vodiči su im zakon. Mladi dečki s ogromnim znanjem i uvijek voljni pomoći bez obzira bilo im to u opisu posla ili ne. Al definitivno treba bar ići na većinu izleta ako se već nećeš odvažiti sama putovati naokolo.

m

Gost

0 0

Mi smo išli sa Atlas airtoursom, odlični su, vodič je bio zakon, pun znanja i volje za pomoći, u svakom pogledu

snješka

Gost

0 0

daj pliz rina neke informacije našla neku dobru ponudu od kompasa a sad bi te žicala da napišeš nešto o putovanju....

tnx

rina

Gost

0 0

pa samo pitaj šta te zanima. neznan koji si hotel i koji grad. ja sam bila sa prijateljicom u soussu, bilo nam je fenomenalno. u blizini je jedan turističk gradić, port el kantaoui, koji je lipo vidit, taxijem 3 minute, a taxi je prejeftin. nije nas nikad došlo priko 12 kuna!!! to su ti 4 dinara. obavezno posjeti saharu, a ja bi ti preporučila i izlet cartaga-sidi bou said. mislim, to se plaća extra, al stvarno je bilo lipo. prije nego smo išli su mi govorili kako reba pazit na oblačenje...a to NEMA VEZE SA ISTINOM! tunis ti je jedina muslimanska zemlja di žene nisu pokrivene i di je monogamija. dpače, tamo imaju problem jer su im žene pre razvratne! toliko o tome! hrana- samo ne jedi ništa van restorana, sve po bazarima....nije sigurno i dobit češ crijeven tegobe. inače-ja nisam imala te probleme.

novci-ponesi sve u sitno-jer ne isplati se puno novaca mjenjat, to če ti vodiči objasnit zašto, al svakoko, ja sam u banci tražila da mi daju novčanice od po 10 eura.

hoteli- obavezno napojnice! ma dinar svaki dan, to ti je 4 kune, njima to znači sve, jer su siromašni, te jadne spremačice zarađuju oko 800kuna misečno! a srede ti sobu ko iz priče kad im nešto ostaviš.

taxija se nemoraš bojat...ljudi su normalni, viruj mi da je sigurniji život u tunisu nego u nas! muški tamo su ludi za turistkinjama, i stalno če te pitat da pričaju s tebom, vikat če ti na arapskom svašta-večinom komplimente....al nije napasno....digne ti ego i to je sve, navikneš se nakon 2 dana.

šalove ako voliš-nakupuj se tamo!!! OBAVEZNO se cjenkaj...ja san sestri kupila narukvicu, koja je bila 30 dinara, a ja je platila na kraju za 3 dinara. bitno ti je da ne pokažeš preveliku zainteresiranost....budi ravnodušna...ako ti ne spusti cijenu ti otiđi, vidit češ kako če izat tebe vikat da se vratiš i nudit ti manje i manje. a u najgorem slučaju, nakon 2 miute se vratiš i kupiš po njegovoj ako si pretjerala u spuštanju cijene :) i to mi se dogodilo! sve ti je jeftino!

obavezno probaj nargilu, odnosno kako oni kažu šišu...super je! i njihovi čajevi su zakon!!! pre dobri su!

ako vidiš dicu kako pridaju jasmin, nemoj mislit da prose, nisu....tunižani su ti poznati po tome da vole dicu...to je nešto strašno!! u njih ti nema napuštene dijece! fenomenalno!!

e-nemaj ti svi hoteli fenome, pa ipak ponesi mali putni ako imaš! :)

ako te još šta zanima, pitaj slobodno! nema problema. iman ti ja na facebooku puno slika, pa možeš pogledat...ako te zanima reci.

nina

Gost

0 0

moja preporuka je e-tours i hotel sandra club..ja sam bila ovo ljeto i bilo je predobro!!

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90