Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

Helsinki

Dodan: 19.08.09 @16:21:03

BlackCat

Gost

0 0

Ako netko treba savjet u vezi puta u Helsinki, boravka tamo ili bilo čega u vezi tog meni najboljeg grada na svijetu, neka slobodno pita. :)

ćoki

Gost

0 0

htio bi raditi ili pak i živjet tamo kako je to moguče

Gost

0 0

teško je dobiti posao ako nisi u EU, nisi kvalificiran za poslove koji se tamo traže, ili ne znaš engleski. googlaj poslove koje bi htio tamo raditi, odnosno za koje si kvalificiran, pronađi firme te im šalji svoj životopis. ili se pak raspitaj u njihovoj Ambasadi (ultra su ljubazni). što se tiče života tamo, lako je dobiti kredit za stan. iznajmljivanje stanova je cijenom slično ko u centru Zageba. sorry, ne znam puno o tome, jer još ne živim tamo za stalno. :)

tanja

Gost

0 0

pa zanima me kako najjeftinije doći do tama, kakav je životni standard, kaj se ima za vidjet...fala

dada

Gost

0 0

gdje naći smještaj 19.09.09 - koncert nightwisha u helsinkiju

...

Gost

0 0

www.hostelworld.com

miljenko

Gost

0 0

kako najjeftinije stici u helsinki oko 23.12. i vratiti se oko 3.1.-supruga,mali od 6 god. i ja?

jakov

Gost

0 0

najeftinije bi ti bilo da dobiš besplatnu kartu od cro airlines-a.

...

Gost

0 0

www.etickets.com www.edreams.com kompanije blue1,austrian (tyrolean airlines)airlines itd.

Gost

0 0

najjeftinije i najbrže je aviokompanijom Malev. zagreb-budimpešta-helsinki. najpovoljnija povratna karta, ako rezerviraš ranije je oko 1500 kn. smještaj možeš nać besplatan preko http://www.couchsurfing.org ili globalfreeloaders.com super je! idem opet ovu zimu. :)

Gost

0 0

kaj se tiče standarda, nije skupo kak ljudi misle. je stanovanje, kafići i restorani, ali ovo ostalo nije. hrana, odjeća i tak to je ko kod nas, nešto čak i jeftinije. a za vidjet imaš puuuno toga. od građevina, muzeja, parkova...hranjenje vjeverica u parku Seurasaari :)...put brodićem na utvrdu Suomeline...za to sve trebaju neka 2 tjedna, da se sve uspije obić i doživit. mene je zanimao i glazbeni dio. ima dobrih klubova, kafića...

Gost

0 0

evo moj mail pa se slobodno javite. :) tina_presley@yahoo.com
UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90