Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

avanturisti javite se!!!!!

Dodan: 12.04.09 @20:06:42

bogovi pali na tjeme

Gost

0 0

trazim ljude koji bi htjeli ici do londona ali by bike ili na hr,jeziku "biciklom",cini se cudno ali mislim da bi to bio provod preko ljeta,puno više vidiš i upoznaš a puno manje potrošiš,naravno moraš biti fit.ajd samo ozbiljni ljudi neka se jave......

bok

Gost

0 0

Teško da ćeš uspjeti doći do Londona na bikeu. Gdje namjeravaš spavati? Ili misliš da ćeš doći do Londona u roku jednog dana, pa se ne brineš za to? :) Gdje ćeš jesti, gdje ćeš si kuhati, ići na wc? Mislim, da ti je bolja ideja ići do na primjer Rijeke s bikeom, a ne do Londona!

pali bogovi

Gost

0 0

ma daj pa normalno da nemislim doci za jedan dan, ali za 2-3tjedna da,sta di ces spavat i jest pa zato postoje moteli i neznam sta ne,zato se zove avantura,.....samo jednom se živi.........

Gost

0 0

probaj pitati i na forum.hr => podforum sport i rekreacija => biciklizam, tamo ti se svake godine nađe netko za bicikliranje na malo dalje udaljenosti

Re

Gost

0 0

a kada misliš ići?

haha

Gost

0 0

moje ime ti kaže odgovor. ajda malo realnije, ovako doći na forum i "ej ljudi, ja bih do londona na bikeu," misliš da ćeš tu naći nekoga, jel tremniraš ali mislim opako, dali voziš po 50km na dan? ako ne, zaboravi london, odi do varaždina.

bogovi pali na tjeme

Gost

0 0

i moje ime govori sve citam sve ove postove ikaj ljudi se samo prepiru i ocrnjuju sve i zato sam ja tu da unesem malo "svježine"

bye by

...

Gost

0 0

ne slušaj gluposti,ako želiš ići odi,i vjerovatno ćeš imati jedan od najzabavnijih provoda u životu...samo dobro sve isplaniraj,bilo je prije par godina da su dva dečka išla tu negdje na bliski istok biciklima,našli su si čak i neke sponzore za to,neznam koliko su dugo bili,al bila su i predavanja i sve i mislim da im je bilo nezaboravno...a za vas skeptične,ako ostane bez kondicije i slično,uvijek postoji vlak,bus itd.

....

Gost

0 0

bravo,bravisimooo...to se trazi

shark

Gost

0 0

da, ta dvojica su isli bajkom oko mediterana, vise ces saznati o tom putovanju ako izguglas ime Davor Rastuhar, on je bio pokretac te akcije, ako uostlaom i drugih slicnih...napisao je decko i nekoliko putopisnih knjiga, svasta je on prosao...ja takodjer volim putovati, na razne nacine, ali nisam za takva putovanja biciklom...siguran sam da ces naci nekog tko je zainteresiran ako ti nije hica za tjedan dana, vec malo oglasis po forumima...sretno!

jack

Gost

0 0

hej,svaka cast,ja bih isao da imam vremena.samo naprijed i ne slusaj ove idiote,tipicni hr stav,problematiziranje nesposobnih,zivio.
UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90