Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

VIKING work&travel

Dodan: 06.02.09 @15:10:04

Marija

Gost

0 0

Da to sam i ja čula!! Zanimljivo nadasve, ali ja sam išla prošle godine preko CCUSA i ove ću ponovno. A uostalom za svoje novce idem gdje ja hoću, tako da biram CCUSA:)

Milena

Gost

0 0

Bok Viking jel imate ured u ZG moj je mail mala_zg@gmail.com

Ivan

Gost

0 0

jel Viking trazi zastupnika za ZG jel je to to 349eur za indy? jel netko zna vise o njima

Ivan (The real one)

Gost

0 0

Evo da se ja javim. Ja sam taj koji je radio za Viking, a vidim da je netko postao pod mojim nickom.. svejedno.. Ljudi koji rade u obje agencije su malo previse zabrijali ocito. Isao sam i preko jedne i preko druge agencije i sve je isti shit. Dakle idite preko one koja je jeftinija! Peace!!

Josip

Gost

0 0

Naravno, kad si isao prvi put isao si preko CCUSA ali da si isao preko nekog drugog cisto sumnjam da bi bio pripremljen na sve to kao tada. CCUSA svoj posao radi i vise nego dobro, je da je skuplji ali barem se zna sto se plaća kad se ide preko njih. Ovi ostali su nepripremljeni i nemaju pojma o poslu. Naravno da treba misliti di je jeftinije ali se nemogu sloziti s tobom kad kazes da ljudi idu tamo di je jeftinije. Cijena nije uvijek kljucnih faktor, barem kod mene je uvjek kvaliteta presuđivala a kod CCUSA sam je i dobio. Svi smo različiti. Ali zanimljiv je podatak da usprkos cijeni preko CCUSA ide i do 300 studenata svake godine. Kod drugih je taj brojka ZNATNO manja. A uostalom ako sumnjas u to zovi ambasadu pa njih pitaj:-)

gaga

Gost

0 0

Josipe, mislim da katkad moraš uvažit tuđe mišljenje i iskustva.Objasni mi ako znas po cemo je CCUSA kvalietnije od drugih agencija (konkretno!!) jer se i ja naime dvoumim koju izabrat ove god.ja sam bila na WEUSA programu, svaka čast CCUSA,od njih sam dobila papire za vizu,i osiguranje za sto sam i platila.ali sam SAMA našla posao,smještaj, snalazila sam se kako sam mogla i znala.od kad sam stupila nogom u Ameriku s nikim se u agenciji nisam čula a nije ni bilo potrebe jer nisam imala nikakvih problema.dakle koliko znam, obje agencije imaju Placement i Self arrange program te netko npr ko ide 1.put i ne smatra se spremnim da sve sam preuzme, onda nek izabere npr placement opciju..dakle kaj ce mi dat CCUSA da nema Viking koji je jeftiniji???

Viking Fans

Gost

0 0

naj novije : u slucaju nedobijanja americke vize - Viking vraca cjeli iznos programa (cak i SEVIS ! ) nove ponude svaki tjedan www.vikingtravel.hr

Marko

Gost

0 0

Sta je tu novo?? CCUSA to radi vec 10 godina, međutim njima se to nije nikad dogodilo da im je netko odbijen za vizu bio. U zadnjih 6 godina prolaznost 100%!!

Marija

Gost

0 0

Imas ti i pravo Marko!! Nekako mi je sve to čudno da su tako jeftini, pitam se jel uopće jesu studenti koji idu preko wikinga osigurani!?! S tim se nebi trebalo zahebavati, ako se zavrsi u bolnici u USA-u a nema se osiguranje, lose ti se pise!!

Josip

Gost

0 0

usiguranje ide iz njihovog americkog sponzora i odgovara na sve americke propise koje zahtjeva State Department to se moze lako provjeriti :) ko cita ovaj forum i zna malo engleski moze to provjeriti za oko 10 minuta

Gost

0 0

pa normalno da dobijes osiguranje pa pise sve na njihovom sajtu. i shvatite vise- kad stupite nogom u USA prepusteni ste sami sebi, agencija vam nece tu ni pomoc ni odmoc.provjereno.od cijene programa,placate 90% za DS forumular koju mozete dobit od bilo koje agencije za koju se odlucite.ako je razlika u cijeni oko 200 eura,radje cu ih spremit u dzep i uzet kao deparac u USA.trebat ce mi

marko

Gost

0 0

Ali kad zavrsis u bolnici onda ćeš tek vidit kakvo si osiguranje platio:-) nisam bas siguran da je to osiguranje od wikinga kvalitetno!! Svi moraju biti osigurani, to znamo, ali kako!?! KVALITETNO!!

Gost

0 0

marko,Marija= Ccusa bas smijesno!

gaga

Gost

0 0

hahaha vidi stvarno

Josip

Gost

0 0

Josip = CCUSA Are rep:-)

Nemam se sta skrivati!! Radim kao rep za CCUSA i idem ove godine po 4 put preko njih:;-) Vi ekipa, koliko ste puta vi bili na programu?

Gost

0 0

josip=marko,marija LOL, ..daj ajde bre, ko prizna pola mu se prašta..a iste smileye koristiš

Josip

Gost

0 0

Iste smajleve koristim??? Heheheh... kao i cijeli svijet:-) Ja se ne predstavljam ko netko drugi nego napišem svoje ime Josip:-) Marko, marija su jedan osoba, to se slazem s tobom ali to nisam ja. Ja sam na josip.ccusa@gmail.com mozes pročitati moju priču u CCUSA newsletteru ali i doci na CCUSA info sastanak koji ja vodim u Splitu!! Zanimljivo je kako ti proučavaš postove, i gdje ko stavlja 'Smajliće'? Sve pet stari, nek se samo putuje!! A gdje, kako, s kim... sasvim nebitno!!! To je moj moto:-))

Gost

0 0

grupa na fejsu od vikinga: http://www.facebook.com/group.php?gid=281320987515&ref=ts

Tomislav

Gost

0 0

ko je isao sa ovu agenciju napisite vise o njima

Mateo

Gost

0 0

Pozdrav svima! Može li mi netko reci kakvi su uvjeti za sudjelovanje u tom programu...znam šta piše na stranicama agencija, ali me zanima u praksi. Piše da se mora biti redovni student, e sada jel to istina ili se može biti i vanredan student, ako to nije slučaj jel se može biti samo upisan kao redivni ili moram imati položene neke ispite...vjerujem da znate o čemu pričam. Ima li netko takve informacije? Hvala unaprijed!
Moj e-mail je: burnrouter@gmail.com ako netko želi privatno odgovoriti.

Mirela

Gost

0 0

VIKING TRAVEL je ČISTA PREVARA.

Iako u ugovoru piše da su dužni dogovoriti razgovor s poslodavcem, kad poslodavac zatražit dodatni razgovor Viking ga ne organizira, a onda svaljuju krivnju na vas, da su vas se poslodavci htjeli na finjaka riješiti i slično.

Da stvar bude žalosnija, od 2015. imaju istu cijenu kao i CC-USA. Još žalosnije je što CC-USA ima 100% uspjeh u slanju studenata u Ameriku, dok broj neuspjelih u Vikingu je preko 20%, dakle šansa da ne odete je ogromna OGROMNA, a novac vam vratiti neće. Osoblje nema pojima ni o čemu štogod da ih pitate, a stari Bugar koji je gazda samo gleda kako čim više love strpati, a za vas mu se fućka. Mnogi su u suzama otišli iz Vikinga i popušili svoje teško zarađene novce doslovce ni na što. Ne hvalim CC-USA niti je ovo neka konkurentska borba, nego gola istina bazirana na iskustvu. CC-USA je čak i rođenog Sirijca tamne puti uspio ubaciti na recepciju hotela, dok u Vikingu ja kao odlična studentica sam na kraju otpala jer su bili nesposobni meni i prijateljici osigurati drugi intervju preko Skype-a. Nažalost, nismo jedine. Npr. 2 cure su tražile da budu skupa na istom poslu, a iako su obje dobile posao, u Vikingu su popunili krivo neke prijamnice pa je jedna završila u jednom restoranu, a druga u drugom, i kompletni koncept zajedničkog ljeta u Americi im je propao. Vikingov odgovor na sve bio je da mogu odustati ako im ne paše kako je i to je to.
Sramota. Zato - Viking nikako. Toliko slabu pregovaračku moć imaju da od ove godine ih poslodavci traže za preporuke, onak traže preporuke od profesora da bi u Americi čistile wc-e, halo?

Da nitko ne popuši kao što smo to prijateljica i ja, i to svaka po 200 eura čiiiistih, ključne riječi: Viking travel agency agencija prevara loše negativno iskustvo izbjegavati oprez

Mirela_skuliraj_se

Gost

0 0

Malo se zapitaj za sebe i svoje kvalifikacije s obzirom na to da ove godine nisi upala na program, a toliko puno drugih studenata je. Očito zbog nekog razloga nisi bila dovoljno poželjan zaposlenik da te itko prihvati kao studentskog radnika za ljeto, a za to vrlo vjerojatno nije kriva ni agencija, ni poslodavac, već upravo ti. 

Taj "rođeni sirijac tamne puti" je i ove godine našao posao u Americi, i to ovaj put preko Vikinga. Ne možeš reći da je posao dobio zato što se CCUSA potrudila za njega više nego Viking za tebe. Očito je u tebi (vama) bio problem, ako je čak i taj rođeni sirijac tamne puti uspio dobit posao, a ti i tvoja frendica ne. 

Meni je upravo iz tvog prethodnog komentara apsolutno jasno zbog čega ti nisi dobila posao. Netko s tako jadnim i zadrtim pogledom na svijet se ne bi ni trebao maknuti iz svog sela u Hrvatskoj, jer u 21. stoljeću stvarno nema mjesta rasističkim komentarima, posebno među kvaziobrazovanom studentskom populacijom. Može te biti sram. 

Eto, na sreću ćeš ostati doma ovoga ljeta. Iskoristi tu priliku da poradiš na sebi i učiniš se poželjnijom na tržištu rada. Radi na sebi i na psiho-socijalnom planu. Ako misliš ići u ameriku, uvjeravam te da se tamo rasizam još manje tolerira i zbog ovakvih komentara možeš stvarno imati problema. Postavi si stvari malo bolje u glavi, i ne piši ovakve gluposti iz zavisti; ne troši energiju blateći druge (ne znaš ti kakve on sposobnosti i kvalifikacije ima a da tebi nedostaju - možda nema nikakve, al ni to ti ne možes znati) - umjesto toga poradi na sebi i zasluži bolje. 

Nadam se da ces imati više sreće (vještina i znanja koja možeš ponuditi poslodavcu) sljedeće godine i da će ti se ispuniti želja da odeš.

Buba-Mara

Gost

0 0

Ajme ljudi ca van je Ovo ka zacaran krug...svi blate jedni po drugim sto je blato u zraku pih..disite i laganini

Sanjin

Registriran uporabnik

0 0

Da li postoji nešto još tako da se može odraditi bilo kakav posao u inozemstvu u zamjenu za novac za putovanje? Ima li ko što savjetovati? Posao može biti i čišćenje wc-a ili bilo što slično? U zamjenu za smještaj i bar neku sitnu nadoplatu?

karloveliki

Gost

0 0

Najveca je prednost drugih agencija sto rade taj program jer me ne uvjetuju da moram kupit avio kartu kod njih, jer sam cuo da je to najveci problem i placanje i sve. Ja sam npr kupio kartu na rate nisam morao odmah sve iskeširati i kod promjena datuma nisam imao problema kao drugi i placao doplate neke i sta ja znam. Tu mi je cak presudilo koju cu agenciju uzeti. I na onom pretrazivacu sto imaju na stranici ne mozes si uzeti tocne letove i reci nekome, nemas uslugu , nemas osobu koju bi nazvao i nesto napravio suvislo i direktno.

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90