Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

VIKING work&travel

Dodan: 06.02.09 @15:10:04

Dina M.

Gost

0 0

Ja planiram u Ameriku ovo ljeto, imaju dobre ponude poslova. Jel netko bio preko ove agencije? http://www.vikingtravel.hr/

Ivan

Gost

0 0

Pozz. Da imaju bas dobre ponude neki dan sam ih pregledao sve, mislim da je colorado jedna od boljih ponuda. Koliko sam racunao i jeftiniji su nego ccusa.

Vladimir

Gost

0 0

cura i ja smo prosle godine isli preko ove agencije i nije bilo nikakvih problema u vezi nje.

Viking

Gost

0 0

zainteresirani za rad u americi: http://www.vikingtravel.hr/ http://www.facebook.com/home.php?ref=logo#/group.php?gid=37526383433&ref=ts

dado

Gost

0 0

Ma sve su te agencije isti drek ali samo drugo pakovanje ali ja ipak mislim da je CCUSA br. 1 kod nas u kroejši. Jebiga mislim da broj studenata koji odlaze preko CCUSA (citao neki dan u vecernjem cca. 300 studenata) i broj koji se prijavi preko drugih agencija govori ko je bolji, jeftiniji, ima iskustva i bolju uslugu!!!

Viking

Gost

0 0

pa s obzirom da je Ccusa na trzistu 10 godina, a Viking nepunu godinu normalno da 90% idu preko ccusa.. A sto se tice cijene Viking je povoljniji i nudi veci izbor posla i poslodavaca..

Sanja

Gost

0 0

Konkurencija je zdrava ;))

annn

Gost

0 0

ccusa je ove godine snizio cijene i koliko vidim za ovu sezonu sve agencije imaju poprilicno iste cijene. sto se tice independent opcije sasvim je svejedno koga izaberete, sami sve odredjujete. p.s.da, konkurencija je uvijek dobro dosla :)

Joe

Gost

0 0

Naravno, konkurencija je uvijek dobro došla:)) Ipak mislim da je CCUSA najbolji!!!

amerikanac

Gost

0 0

Ma sve je to isti klinac. Je da su od ove godine pojeftinili, ali opet previse para za jedan papir.

bivsi CCUSA-ov parti

Gost

0 0

Srce me boli kad vidim koliko su snizili cijene u CCUSA u odnosu na prije 3 godine kada sam ja isla, duplo jeftinije!! A sve to zbog konkurencije koje tada nije ni bilo. Zato je svaka konkurencija i vise nego dobrodosla. Jos tu ima mjesta za skidati cijene.

Ivan

Gost

0 0

www.vikingtravel.hr nijhove su cjene jako povolne 4 mijesecni self arrange program je 350eur a sa ponuda cijena je 520eur odlazak iz budimpeste kod njima je 500eur (ukljucene sve takse) budimpesta -new york - budimpesta karta je British Airways

Pandur

Gost

0 0

http://vikingtravel.hr/?page=calc tu mozete izracunati kolko ce te dobita iz vaseg poreza

Marija

Gost

0 0

cijena bhv a je 375eur odnosno 600eura za program

Tim

Gost

0 0

Ma CCUSA je najbolji i tocka. Prvi su to bili i znaju svoj posao raditi, mrvicu skuplji ali barem imaju iskustva za razliku od drugih. Koliko sam pratio na forumima ali i ekipa iz wikinga i BHV koja tamo radi je isla preko CCUSA prvi put. To sve govori ko je tu najbolji:)

annnn

Gost

0 0

Oprosti, ali sto oni konkretno rade za tebe? I jedni i drugi i treci ti srede papire i to je sve sto ima veze s njima, dalje se snalazis sam.

Sta da!!!

Gost

0 0

Ovis kako to gledas, ali lako je reci da ti SAMO rade papire pa kad ste svi tako pametni napravite sami sebi DS formular!!! Mogu ti naci posao, srediti povrat poreza, dati korisne savijete... puno toga:) A uostalom CCUSA je jedina agencija koja dugi niz godina suradjuje s US Ambasadom i jedini su koji imaju ugledan statusa kod njih. Kad vide CCUSA na papirima dobijes VIZU isti tren!! Sumnjam da bi se ovi drugi s time mogli pohvaliti!! A uostalom za svoje pare odi te kod koga hocete, ali ni cijena nije uvijek glavni razlog da kod nekoga odete. Meni je profesionalnost na prvom mijestu a bogami to sam kod CCUSA-a i dobio!!

Sanja

Gost

0 0

ipak razlika u cjeni je velika na vikingov sajt cijena je 349eur kod bhv je 600eur moze mi neko objasniti kakav je taj kvalitet sto oni nude ipak amerikanci su iz za sve te ove agencije sta se tice u americke ambasade kod njima nie bas tako kao kod nas imas neke veze... il nemas onda ne dobijas visu ja vidim problem u tome da CCUSA su bili predugo monopoliste u Hrvatsku

Josip

Gost

0 0

Za svoje novce odi tamo di ti hoces!! CCUSA i dalje ima monopol jer preko njih ide cca. 300 studenata svake godine. Ja sam bio tri puta preko njih i idem ponovno!!

Moj izbor je CCUSA a koji ce tvoj biti sama odluci:)

pametan

Gost

0 0

e to je problem da oni imaju monopol zato svi mi placamo preskupo taj program u rumunska je cijena 700$ a kod nas 750 eur

matija

Gost

0 0

kako se prijaviti na viking..imaju li online aplikaciju? vidim da im je sjedište u osjeku pa da li se sve odvija tamo ili?ja sam iz pule

Ivan

Gost

0 0

mozete se prijaviti on line vracam se u OS iz BOS za 5 dana kad budem nazvacu vam

Josip

Gost

0 0

Ivane, preko koje si agencije ti isao kad si bio prvi put išao u SAD na Work & Travel??

Ivan

Gost

0 0

prvi put isao ove godine u Massachusettsu pogledaj ponude na vikingov sajt jel ima slicno kod cc e

Josip

Gost

0 0

Pa šta nisu ljudi koji rade za wiking išli prvi put preko CCUSA?

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90