Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

Air New zealand

Dodan: 26.12.08 @23:09:18

Kristian

Gost

0 0

Molim vas trebam informacije. U veljači letim sa Air new Zealandom iz Heathrowa, pa ako je netko od vas letio tom aviokompanijom neka iznese svoje doživljaje i mišljenja o toj kompaniji

Ozren

Gost

0 0

Super su. Ja sam letio s njima od Sydneya do Christchurcha. A i da ti kažem da su sranje, šta onda ne bi letio s njima?

Kristian

Gost

0 0

ma bi, ali ono zanima me dali je ljubazno osoblje, kasne li puno...... općnito kakav je dožiljaj s njima

Danijela

Gost

0 0

Bok, lani sam letila iz Christchurcha za Auckland s ANZ-om. Super su ali na tim kratkim letovima, kao i u zadnje vrijeme većina kompanija sve sto zelis moras platiti. Long range nisam letila s njima ali na www.airlinequality.com sve mozes saznati. Ma bit ce ti super.

Ozren

Gost

0 0

Svi ti dalekometni letovi su ti isti. Sve ti je besplatno i dobiješ puno za jesti i piti. Letio sam sa skoro svima i osim Emirates koji su Rolls Royce, sve ti je ostalo isto. ČSA nije ništa lošiji od Delte, Singapora, Virgina ili B.A. Ništa se ti ne brini, Afričke kompanije ne lete iz Europe za Australiju tako da si siguran. Sretan put i dajem ti savjet moje bake uvijek sjedni iza vozača i nikad na gumi.

inka

Gost

0 0

ja sam letila s njima iz aucklanda do L.A.-a i sasvim su dobri...ovo sto Ozren kaze, sve ti je to isto, ja jos nisam naisla na kompaniju u kojoj je osoblje bilo stvarno bezobrazno..ali su posebno dragi bili na svakom quantasovom letu..i imaju najbolje uniforme..i stjuardi su im fakat zgodni hahaha..anyway..zavidim ti sto ides na zeland..kak to da ides? turisticki ili? ja bi opet..

kristian

Gost

0 0

Pa da turistički, idem sa ekipom iz faksa, četvero nas je, pa smo dosta štedjeli i radili i evo zaradili si da napokon posjetimo novi zealand.... jedino taj let predugo traje....tnx na svim informacijama

Ozren

Gost

0 0

Kristijan drži se južnog otoka. Glenorchy i Queenstown su najljepša mjesta na svijetu. Ako ne vjeruješ pogledaj gospodara prstenova. Na sjeveru su veliki gradovi kakvih je u Europi na 100-tine. Posjeti i Invercagill pa ako imaš love možeš i avionom na južni pol. Glečeri na zapadu su sjajni. Uzmi puno robe, jer između ljeta i zime je sat vremena vožnje. Zapamti vozi se na lijevo. Renta car je 100 kuna na dan. Život je jeftin. Mrzim te jer znam da će ti biti predobro. Sretan put

inka

Gost

0 0

to je to...ja isto idem

ovaj savjet me podsjetio na sve..queenstown JE najljepše mjesto na svijetu

ja te isto mrzim samo da znaš

ajd bok ;(

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90