Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

Savjeti za Americku vizu

Dodan: 09.12.08 @10:07:35

Dejana

Gost

0 0

Sta treba da pise u tom garantnom pismu, koje bi mi kumovi poslali? 

Lusija

Gost

0 0

Bok,Cao , Da li možda neko može pomoci odnosno da li zna kako ide ovaj moj slučaj? Ja sam iz Bosne i državljanka sam BiH , MUž mi živi u USA Chicago , Vjenčali smo se 2013 godine ovdje u BiH , ostala sma u drugom stanju i imam prelijepog sina kojem je 11 mjeseci. Muž je dolazio kad se maleni rodio i to je to , no medjtuim on mi vori da je potrebno puno vremena da bih ja sa sinom dosla tamo kod njega putem useljeniče vize ili kkao vec to ide nisam bas upucena . Sad meni nikako nije jasno da li ja mogu sa sinom tamo otici nakon koliko vremena , sta je potrebno muž da tamo posjeduje da  bih mu se mi pridružili , koji su uslovi i koji je vremenski period  za nas slučaj. Nekako imam osjecaj da moj muž ne ispunjava tamo neke od uslova a da ne želi da podjeli sa mnom iz razloga sto bi se ja sikirala jer sam ovamo sama sa djetetom i da cekam sto prije da odem. Ima li neko da zna kako to  ide i koliko mi treba vremena sad u avgustu ce dvije godine da smo u braku a sinu cew sad 1 godina. Da li mogu nedje da provjerim koji je problem ako muž tvrdi da je predao sve i da je sve kao ok , meni je iskreno to sve sumnjivo , zar ne bi trebalo da spoje nas sto prije jer smo vjenčani i imamo dijete na rodnom listu stoji sve .... ako neko nesto zna ,m,,, hvala unaprijed , pozzz svima

Lusija

Gost

0 0

Bok,Cao , Da li možda neko može pomoci odnosno da li zna kako ide ovaj moj slučaj? Ja sam iz Bosne i državljanka sam BiH , MUž mi živi u USA Chicago , Vjenčali smo se 2013 godine ovdje u BiH , ostala sma u drugom stanju i imam prelijepog sina kojem je 11 mjeseci. Muž je dolazio kad se maleni rodio i to je to , no medjtuim on mi vori da je potrebno puno vremena da bih ja sa sinom dosla tamo kod njega putem useljeniče vize ili kkao vec to ide nisam bas upucena . Sad meni nikako nije jasno da li ja mogu sa sinom tamo otici nakon koliko vremena , sta je potrebno muž da tamo posjeduje da  bih mu se mi pridružili , koji su uslovi i koji je vremenski period  za nas slučaj. Nekako imam osjecaj da moj muž ne ispunjava tamo neke od uslova a da ne želi da podjeli sa mnom iz razloga sto bi se ja sikirala jer sam ovamo sama sa djetetom i da cekam sto prije da odem. Ima li neko da zna kako to  ide i koliko mi treba vremena sad u avgustu ce dvije godine da smo u braku a sinu cew sad 1 godina. Da li mogu nedje da provjerim koji je problem ako muž tvrdi da je predao sve i da je sve kao ok , meni je iskreno to sve sumnjivo , zar ne bi trebalo da spoje nas sto prije jer smo vjenčani i imamo dijete na rodnom listu stoji sve .... ako neko nesto zna ,m,,, hvala unaprijed , pozzz svima možete mi pisati i na email lusija.cigler@gmail.com 

Lusija

Gost

0 0

možete mi pisati i na email lusija.cigler.gmail.com

Irina

Gost

0 0

Zdravo, da li bi neko mogao da mi kaže šta je sve neophodno za dobijanje Američke vize ako bi se išlo tamo na neki rad, tj kad bi mi neko u Americi našao posao, konkretno u Čikagu ? Koliko je para potrebno imati na računu u Srbiji ? Pozdrav.

Amer

Gost

0 0

Ma muž je našao drugu i mulja te...ne želi da dođeš

Milan

Gost

0 0

Pozdrav ljudi e ovako interesuje me imam curu u Americi  i ako bog da vjencali bi se e sad sta trebam ja ovdje da pokrenem taj proces za vjerenicku vizu mislim jel treba ona da ide samnom da podnesem taj zahtjev u Americku ambasadu u Sarajevo.pozz 

Milan

Gost

0 0

Pozdrav ljudi e ovako interesuje me imam curu u Americi  i ako bog da vjencali bi se e sad sta trebam ja ovdje da pokrenem taj proces za vjerenicku vizu mislim jel treba ona da ide samnom da podnesem taj zahtjev u Americku ambasadu u Sarajevo.pozz 

Milan

Gost

0 0

allena

Gost

0 0

Muz neka ti posalje broj dokumenta na koji je poslao zahtjev za tebe i sina za useljenje u u USA.Ako ti ne posalje znaci da nije nikad ni poslao zahtjev.Ja sam udata za amerikanca ,vjencali smo se u BIH,imam 2 djece iz prvog braka koji su sa mnom zajedno stigli u umaeriku.Vjencali smo se 2007,a u USA smo stigli 2010.Muz je nasao advokata ovdje koji je vodio nas slucaj i eto....tu smo.

nira

Gost

0 0

Želim da podelim moje divno svedočenje o tome kako sam vratio moju suprugu iz mog života, želim da kažem ljudima na svetu da postoji pravi čarobnjak na mreži i da je moćan i iskren, da se zove Baba Wale Wiseman, pomogao ja sam nedavno ponovo ujedinio moju vezu sa mojim suprugom koji me je ostavio, kad sam stupio u kontakt sa Wisemanom, bacao je ljubav za mene i moga supruga koji je rekao da nema nikakve veze sa mnom, ponovo me pozvao i počela da me prosja. Svima koji čitaju ovaj članak i trebaju svaku pomoć Wiseman takođe može ponuditi bilo koju vrstu pomoći kao što su Reuniting of the marriage and relationship, liječenje svih vrsta bolesti, sudski slučajevi, trudnoća trudnoće, sada smo vrlo zadovoljni samim sebi. Wiseman ga tera da shvati koliko volimo i trebamo jedni druge. Ovaj čovek je zaista i dobar. Može vam takođe pomoći da popravite prekinut odnos. Imao sam muža nazad! Bilo je to čudo! Nema savjetovanja o braku i radimo veoma dobro, u našem ljubavnom životu. Kontaktirajte ovog velikog čovjeka ako imate bilo kakav problem sa trajnim rješenjem

putem e-pošte: babawalewiseman01@gmail.com

WhatsApp: +2348129806153

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90