Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

Savjeti za Americku vizu

Dodan: 09.12.08 @10:07:35

Dejana

Gost

0 0

Sta treba da pise u tom garantnom pismu, koje bi mi kumovi poslali? 

Lusija

Gost

0 0

Bok,Cao , Da li možda neko može pomoci odnosno da li zna kako ide ovaj moj slučaj? Ja sam iz Bosne i državljanka sam BiH , MUž mi živi u USA Chicago , Vjenčali smo se 2013 godine ovdje u BiH , ostala sma u drugom stanju i imam prelijepog sina kojem je 11 mjeseci. Muž je dolazio kad se maleni rodio i to je to , no medjtuim on mi vori da je potrebno puno vremena da bih ja sa sinom dosla tamo kod njega putem useljeniče vize ili kkao vec to ide nisam bas upucena . Sad meni nikako nije jasno da li ja mogu sa sinom tamo otici nakon koliko vremena , sta je potrebno muž da tamo posjeduje da  bih mu se mi pridružili , koji su uslovi i koji je vremenski period  za nas slučaj. Nekako imam osjecaj da moj muž ne ispunjava tamo neke od uslova a da ne želi da podjeli sa mnom iz razloga sto bi se ja sikirala jer sam ovamo sama sa djetetom i da cekam sto prije da odem. Ima li neko da zna kako to  ide i koliko mi treba vremena sad u avgustu ce dvije godine da smo u braku a sinu cew sad 1 godina. Da li mogu nedje da provjerim koji je problem ako muž tvrdi da je predao sve i da je sve kao ok , meni je iskreno to sve sumnjivo , zar ne bi trebalo da spoje nas sto prije jer smo vjenčani i imamo dijete na rodnom listu stoji sve .... ako neko nesto zna ,m,,, hvala unaprijed , pozzz svima

Lusija

Gost

0 0

Bok,Cao , Da li možda neko može pomoci odnosno da li zna kako ide ovaj moj slučaj? Ja sam iz Bosne i državljanka sam BiH , MUž mi živi u USA Chicago , Vjenčali smo se 2013 godine ovdje u BiH , ostala sma u drugom stanju i imam prelijepog sina kojem je 11 mjeseci. Muž je dolazio kad se maleni rodio i to je to , no medjtuim on mi vori da je potrebno puno vremena da bih ja sa sinom dosla tamo kod njega putem useljeniče vize ili kkao vec to ide nisam bas upucena . Sad meni nikako nije jasno da li ja mogu sa sinom tamo otici nakon koliko vremena , sta je potrebno muž da tamo posjeduje da  bih mu se mi pridružili , koji su uslovi i koji je vremenski period  za nas slučaj. Nekako imam osjecaj da moj muž ne ispunjava tamo neke od uslova a da ne želi da podjeli sa mnom iz razloga sto bi se ja sikirala jer sam ovamo sama sa djetetom i da cekam sto prije da odem. Ima li neko da zna kako to  ide i koliko mi treba vremena sad u avgustu ce dvije godine da smo u braku a sinu cew sad 1 godina. Da li mogu nedje da provjerim koji je problem ako muž tvrdi da je predao sve i da je sve kao ok , meni je iskreno to sve sumnjivo , zar ne bi trebalo da spoje nas sto prije jer smo vjenčani i imamo dijete na rodnom listu stoji sve .... ako neko nesto zna ,m,,, hvala unaprijed , pozzz svima možete mi pisati i na email lusija.cigler@gmail.com 

Lusija

Gost

0 0

možete mi pisati i na email lusija.cigler.gmail.com

Irina

Gost

0 0

Zdravo, da li bi neko mogao da mi kaže šta je sve neophodno za dobijanje Američke vize ako bi se išlo tamo na neki rad, tj kad bi mi neko u Americi našao posao, konkretno u Čikagu ? Koliko je para potrebno imati na računu u Srbiji ? Pozdrav.

Amer

Gost

0 0

Ma muž je našao drugu i mulja te...ne želi da dođeš

Milan

Gost

0 0

Pozdrav ljudi e ovako interesuje me imam curu u Americi  i ako bog da vjencali bi se e sad sta trebam ja ovdje da pokrenem taj proces za vjerenicku vizu mislim jel treba ona da ide samnom da podnesem taj zahtjev u Americku ambasadu u Sarajevo.pozz 

Milan

Gost

0 0

Pozdrav ljudi e ovako interesuje me imam curu u Americi  i ako bog da vjencali bi se e sad sta trebam ja ovdje da pokrenem taj proces za vjerenicku vizu mislim jel treba ona da ide samnom da podnesem taj zahtjev u Americku ambasadu u Sarajevo.pozz 

Milan

Gost

0 0

allena

Gost

0 0

Muz neka ti posalje broj dokumenta na koji je poslao zahtjev za tebe i sina za useljenje u u USA.Ako ti ne posalje znaci da nije nikad ni poslao zahtjev.Ja sam udata za amerikanca ,vjencali smo se u BIH,imam 2 djece iz prvog braka koji su sa mnom zajedno stigli u umaeriku.Vjencali smo se 2007,a u USA smo stigli 2010.Muz je nasao advokata ovdje koji je vodio nas slucaj i eto....tu smo.

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90