Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

VOLONTIRANJE(Afrika, Azija, Južna Amerika...općenito)

Dodan: 04.12.08 @20:12:18

D

Gost

0 0

Vidio sam dosta web stranica sa volonterskim poslovima na takvim destinacijama...ALI VOLIO BI KAD BI SE JAVIO NETKO IZ PRVE RUKE, TKO JE PROŠAO SVE TO I TKO MOŽE REĆI TOČNO KAKO, ŠTA I GDJE!!!??? Mislim da je lijep i plemenit čin otići u neku takvu siromašnu zemlju i pomagati...ne radi se o zaradi, nego o tom plemenitom činu...a za uzvrat dobiješ osjećaj zadovoljstva i vrijedno iskustvo u totalno drugoj civilizaciji.

MOLIM NEKOGA IZ PRVE RUKE DA MALO KAŽE O SVOM ISKUSTVU...

Max

Gost

0 0

ostavi mail pa ti posaljem sta znam..

D

Gost

0 0

Evo mail pa pošalji... lody@net.hr I hvala

mare

Gost

0 0

Max stavi na forum ono sto znas, da i mi drugi mozemo vidit. Bar ukratko.- tnx

Anubis

Gost

0 0

Ja bi isto htjela vidjeti šta tko kaže

Marijana

Gost

0 0

Molim te ako si dobio informaciju o volontiranju u Africi, posalji na aksicmarijana@yahoo.com Hvala!!

tina

Gost

0 0

nadam se da ce netko dati bar neke podatke o tome, jer vidim da dosta nas to interesira;) hvala unaprijed!!

D

Gost

0 0

Nitko mi još nije ništa na mail poslao...

coco

Gost

0 0

ako je tko dosao do kakve informacije, please stavite na forum...ocito nas je vise zainteresiranih...tnx :)

Ana

Gost

0 0

Haj Ja sam ovo ljeto išla volontirati preko ljeta ali to je kratkoročno volontiranje. U biti morate znati kuda bi i na koliko dugo. Moj kamp je bio na Kanarskim otocima 17 dana i za zaštitu okoliša. Bilo mi je fenomenalno a išla sam preko VCZ-a.Ali svima predlažem da idu negdje jer je iskustvo kakvog rijetko gdje možete dobiti...

annnn

Gost

0 0

daj mi reci osim puta, koliko jos trebas platiti? vidjela sam da kod nekih agencija trebas platiti pozamasan iznos, ali sam cula da preko naseg VCZ-a ne

Ana

Gost

0 0

Treba se platiti godišnja članarina 80 kn za VCZ i još za kamp 500kn. Ako ideš u više kampova tijekom jedna godine onda moraš valjda za svaki idući kamp platiti 100kn. Ali to ti sve piše na vcz.hr

marija

Gost

0 0

zašto si šaljete privatno? pa svrha foruma je da vidimo informacije. i mene zanimaju kampovi pa bi bilo ljepo da napišeš nego slat svakom posebno informacije

Maki

Gost

0 0

ja bih išao na ljeto ,samo me zanima koliko to košta put tj. svi troškovi?
UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90